HANDEL I DYSTRYBUCJA

Drogerie

Sieci drogeryjne

 

30 października 2020, 13:00wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
 Piotr Wojciechowski, właściciel drogerii Jasmin w Opalenicy, Aleksandra Skerka, ekspedientka, oraz Małgorzata Stelmaszczyk-Piasecka, manager ds. franczyzy w sieci Jasmin

Piotr Wojciechowski, właściciel drogerii Jasmin w Opalenicy, Aleksandra Skerka, ekspedientka, oraz Małgorzata Stelmaszczyk-Piasecka, manager ds. franczyzy w sieci Jasmin (fot. materiały prasowe )

W Opalenicy pod Poznaniem ruszyła drogeria Jasmin. Ma 70 m kw. i pełną wizualizację sieci. Jej właściciel ma wieloletnie doświadczenie w handlu – prowadzi 46 sklepów spożywczych.    

REKLAMAAplikacje Mobilne (WH Market)_belka w artykułach

Aranżacja, kolory, asortyment, promocje, szkolenia, które przeszły ekspedientki nowej drogerii Jasmin w Opalenicy w pełni odpowiadają najnowszym standardom sieci Jasmin, przewidzianym dla drogerii franczyzowych.

Jej właścicielem jest Piotr Wojciechowski, przedsiębiorstwa z doświadczeniem w handlu. Prowadzi firmę Gminne Składy, do której należy 46 sklepów Cho no tu. Jest to sieć spożywcza obejmująca swoim zasięgiem województwo wielkopolskie. Sklepy zlokalizowane są na wsiach i w małych miastach, a w ich asortymencie znajdują się również produkty do sprzątania i kosmetyki.

Jednym z dostawców sklepów Cho no tu jest firma dystrybucyjna PGD, będąca równocześnie właścicielem sieci Jasmin. Dobre doświadczenia z współpracy obu podmiotów doprowadziły do pomysłu uruchomienia drogerii. Obecnego właściciela ostatecznie przekonała wizyta we franczyzowym sklepie Jasmin w Lesznie.

Drogeria w Opalenicy pod Poznaniem została otwarta 23 października 2020 r. Ma 70 m kw. Pracują w niej trzy osoby – dwie ekspedientki i menadżer zarządzający. Sklep został urządzany i jest prowadzony według najnowszy standardów sieci Jasmin.  

Mimo pandemii, drogerię Jasmin w Opalenicy w dniu otwarcia odwiedzili liczni klienci.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony