REKLAMAPrzewodnik po handlu - baner główny WK 2019

PRODUCENCI I MARKI

Marketing

MARKI

 

30 listopada 2018, 11:42wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Zarówno Semilac, jak i E.Wedel to marki o polskich korzeniach, popularne i cenione przez konsumentki

Zarówno Semilac, jak i E.Wedel to marki o polskich korzeniach, popularne i cenione przez konsumentki (fot. mat. prasowe )

Niedawno marka Semilac informowała o współpracy z polskim producentem obuwia DeeZee oraz biżuterią Yes. Tym razem do grona partnerów producenta lakierów hybrydowych i kosmetyków kolorowych dołączyła marka E. Wedel.

W ramach kooperacji wedlowskie produkty będą umilać czas kursantkom odbywającym szkolenia warszawskiej i poznańskiej Akademii Semilac. Planowana jest również specjalna aktywizacja w okresie bożonarodzeniowym dla internetowych klientek marki Semilac, polegająca na promocji wzorów inspirowanych świąteczną edycją Ptasiego Mleczka.

Efekty aliansu można było już zauważyć podczas pierwszego wspólnego projektu, czyli wrześniowych targów Beauty Forum & SPA w Warszawie. Na stoisku Semilaca klientki częstowane były Gorąca Wedlowską Czekoladą, a do zakupów otrzymywały spersonalizowany, wykonany ręcznie czekoladowy Torcik Wedlowski. Przez dwa dni targów stworzono kilkaset imiennych torcików.

Aktualnie marki prowadzą wspólne aktywności podczas pokazów Semilac w największych miastach w Polsce. Planują też działania w obszarze digital i offline, w ramach których klientki będą mogły brać udział w konkursach i akcjach rabatowych. Wynikiem współpracy będą też wspólne wysyłki świąteczne z nowościami obu marek, działania z mediami i influencerami.

Już teraz marka Semilac wraz Wedlem przygotowały świąteczny konkurs w mediach społecznościowych. Firmy zapraszają do napisania listu do św. Mikołaja. Konkurs trwa do 5 grudnia i jest promowany w kanałach społecznościowych obu marek. W ubiegłym roku, podczas pierwszej edycji konkursu który zorganizował Semilac, klientki marki nadesłały ponad 200 tradycyjnych listów.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony