REKLAMAHeinz Glas Banner Główny październik 2020

KONSUMENT i TRENDY

 

17 czerwca 2019, 11:53wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Strona dostępna jest w nowej odsłonie. Konsumenci mogą łatwo wyszukać wszelkie informacje nt. kosmetyków do opalania

Strona dostępna jest w nowej odsłonie. Konsumenci mogą łatwo wyszukać wszelkie informacje nt. kosmetyków do opalania (fot.uwagaslonce.pl)

Propagowaniu bezpiecznego opalania i rzetelnej wiedzy na temat produktów do ochrony przeciwsłonecznej służy strona uwagaslonce.pl prowadzona przez Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego. Serwis został właśnie odświeżony, jest dostępny w nowej odsłonie.

REKLAMA

Uwagaslonce.pl to strona prowadzona przez Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego - organizację zrzeszającą producentów kosmetyków. Jest skierowana do konsumentów. Służy propagowaniu bezpiecznego opalania się. Konsumenci znajdą tu również rzetelne informacje na temat  produktów ochrony przeciwsłonecznej.

W serwisie znajdują się najważniejsze zagadnienia związane z promieniowaniem UV i jego wpływem na skórę. Objaśniane są terminy takie jak fototyp skóry, filtry UV oraz oznakowania stosowane na opakowaniach kosmetyków przeciwsłonecznych. Znajdziemy tu również wskazówki, jak prawidłowo aplikować na skórę kosmetyki do opalania oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące ochrony przeciwsłonecznej.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony