REKLAMAFBK_Banner Główny
Znak Drogeria Roku to znakomita promocja dla placówki handlowej, jak i dla całej sieci, pod której szyldem działa! Na zdjęciu drogeria Jawa Zacisze w Płońsku

Znak Drogeria Roku to znakomita promocja dla placówki handlowej, jak i dla całej sieci, pod której szyldem działa! Na zdjęciu drogeria Jawa Zacisze w Płońsku (fot. Wiadomości Kosmetyczne)

Konkurs Drogeria Roku to unikalny projekt na rynku i rozpoznawalne logo, którym szczycą się najlepsze sklepy kosmetyczne i sieci drogeryjne w Polsce. Od 10 lat do konkursu o tytuł Drogerii Roku stają sklepy kosmetyczne z całej Polski, różnych formatów, zrzeszone pod szyldem znanych sieci, jak i te działające samodzielnie. Chwalą się swoim pomysłem na biznes i walczą o tytuł najlepszej drogerii w kraju.

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

Przesłane kandydatury, na podstawie danych ekonomicznych i opisu zgłaszającego, wstępnie selekcjonują i oceniają dziennikarze Wiadomości Kosmetycznych. Do wybranych placówek trafiają nasi reporterzy z kamerą i aparatem fotograficznym. Tysiące przejechanych kilometrów, setki zdjęć, godziny nagranych materiałów i mnóstwo inspirujących rozmów i spotkań z wyjątkowymi ludźmi zaangażowanymi w prowadzenie swoich biznesów. Efektem tego wszystkiego są artykuły, które publikujemy na łamach Wiadomości Kosmetycznych i w portalu wiadomoscikosmetyczne.pl oraz filmowy reportaż z drogerii. To znakomita promocja dla placówki handlowej, jak i dla całej sieci, pod której szyldem działa!

Kandydatów do tytułu Drogerii Roku ocenia obiektywne jury, w którym zasiadają praktycy rynku, menedżerowie z wiodących firm kosmetycznych znający branżę kosmetyczną od podszewki oraz eksperci z agencji badawczych i firm szkoleniowych. Członkowie jury biorą pod uwagę wyniki finansowe drogerii, rentowność, jakość współpracy z dostawcami, ale nie tylko. Oceniają wizerunek sklepu, ekspozycję, asortyment, jakość obsługi klienta i wyszukuję tego „czegoś”, co decyduje o wyjątkowości danej placówki.

Warto znaleźć się w gronie najlepszych drogerii! Informacja o laureatach konkursu błyskawicznie idzie w świat i spotyka się z ogromnym uznaniem, zarówno partnerów biznesowych, jak i konsumentów. Zapraszamy do przysyłania zgłoszeń do najbliższej edycji!

Posiedzenie Jury, głosowanie oraz uroczyste ogłoszenie wyników, połączone z wręczeniem nagród odbędzie się 10 maja 2018 roku, podczas XI Kongresu Rynku FMCG Market Roku i Drogeria Roku 2018, w stołecznym hotelu Double Tree by Hilton Warsaw*****. Weźmie w nim udział około 800 czołowych przedstawicieli handlu spożywczego i drogeryjnego, a także producenci żywności, kosmetyków oraz dostawcy wyposażenia i usług do tych sektorów.

Aby wziąć udział w plebiscycie wystarczy wypełnić i przesłać do nas formularz zgłoszeniowy. Oprócz danych kontaktowych należy zawrzeć w nim m.in. dane ekonomiczne (wyłącznie do wiadomości Jury – zapewniamy poufność) oraz informacje dotyczące funkcjonowania sklepu. Prosimy również o dosłanie zdjęć z placówki na adres: redaktor@wiadomoscikosmetyczne.pl

Formularz można również wypełnić za pośrednictwem strony internetowej kongresu www.kongresrynkufmcg.pl

Na zgłoszenia czekamy do 31 stycznia 2018 roku.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony