REKLAMAHeinz Glas_banner glowny_czerwiec-sierpień 2020

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

KORONAWIRUS

 

14 kwietnia 2020, 09:31wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
W związku z pandemią Ziaja rozszerzyła swoja ofertę o preparaty do higieny dłoni o działaniu antybakteryjnym i dezynfekującym

W związku z pandemią Ziaja rozszerzyła swoja ofertę o preparaty do higieny dłoni o działaniu antybakteryjnym i dezynfekującym (fot. materiały prasowe )

Na początku walki z COVID-19 w Polsce firma Ziaja działała regionalnie i wspierała pomorskie szpitale. W kwietniu rozszerzyła obszar wsparcia na całą Polskę. 

REKLAMA

Od pierwszych tygodni walki z COVID-19 w Polsce firma Ziaja aktywnie włączyła się do akcji pomocowej przekazując produkty kosmetyczne niezbędne do utrzymania higieny. W marcu do pomorskich placówek, takich jak szpitale zarządzane przez spółkę Szpitale Pomorskie, szpital MSWiA, Hospicjum im. ks. Dutkiewicza, 7 Szpital Marynarki Wojennej trafiło łącznie ponad 7 tysięcy sztuk produktów.

W momencie rozszerzenia oferty Ziaja o nowe preparaty do higieny dłoni o działaniu antybakteryjnym i dezynfekującym, firma zdecydowała się objąć działaniem pomocowym całą Polskę. Na początku kwietnia do 21 szpitali przekształconych w jednostki zakaźne trafiło ponad 23 tysiące produktów o wartości ponad 100 tysięcy złotych.

– Mamy nadzieję, że przynajmniej tym gestem podziękujemy za ogrom pracy i zaangażowania w tej heroicznej walce – czytamy w komunikacie firmy Ziaja.

Nie są to jedyne działania z obszaru CSR-u firmy. Ziaja nadal wspiera swoich stałych beneficjentów, którzy znaleźli się w jeszcze trudniejszej sytuacji niż zwykle i aktualnie brakuje im podstawowych środków higieny i pielęgnacji. Są to fundacje hospicyjne, większe stowarzyszenia jak PCK, czy mniejsze organizacje i parafie działające na rzecz społeczności lokalnych. 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony