HANDEL I DYSTRYBUCJA

Hurt i logistyka

PERSONALIA

 

23 września 2022, 10:56wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Andrzej Gryciuk, założyciel hurtowni kosmetycznej An-Mar zmarł 21 września 2022 r.

Andrzej Gryciuk, założyciel hurtowni kosmetycznej An-Mar zmarł 21 września 2022 r. (fot. wiadomoscikosmetyczne.pl)

Zmarł Andrzej Gryciuk, założyciel hurtowni kosmetycznej An-Mar w Swarzędzu pod Poznaniem, od kilkudziesięciu lat związany z branżą kosmetyczną, współpracujący z wieloma czołowymi firmami lokalnymi i międzynarodowymi.

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

Zmarł Andrzej Gryciuk, założyciel hurtowni kosmetycznej An-Mar. Był postacią znaną w branży kosmetycznej, pełnym energii człowiekiem, przyjacielem naszej redakcji. Przez wiele lat wspierał nas w dystrybucji miesięcznika „Wiadomości Kosmetyczne". Był aktywnym uczestnikiem Forum Branży Kosmetycznej, Kongresu Rynku FMCG. Zawsze uśmiechnięty witał się z każdym z uczestników spotkania, znajdował czas na rozmowy i na biznes, nigdy nie opuścił żadnej edycji. Lubił ludzi i kontakt z nimi, uwielbiał podróże i zdjęcia – zawsze dokumentował swoje spotkania.

Andrzej Gryciuk zmarł 21 września 2022 r. Bliskim składamy wyrazy współczucia.

Andrzej Gryciuk spółkę An-Mar założył w 2002 r., a początki jego działalności hurtowej sięgały lat 90. ubiegłego wieku. Firm zajmowała się hurtową i detaliczną sprzedażą produktów kosmetycznych. Dostarczała towar do drogerii, sklepów spożywczych i wielobranżowych z ofertą kosmetyczną, a także do salonów kosmetycznych. Andrzej Gryciuk działał ze swoją firmą na terenie województw wielkopolskiego, lubuskiego, zachodniopomorskiego i dolnośląskiego. W miejscowości Swarzędz - Jasin mieściła się siedziba oraz magazyny firmy. Przez ostatnie lata powiększał zasięg działania firmy przejmując hurtownie, których właściciele rezygnowali z prowadzenia działalności.

Czytaj: An-Mar rozszerza dystrybucję na Dolny Śląsk

Spółka An-Mar była wielokrotnie zdobyła tytuł Gazeli Biznesu oraz znalazła się wśród firm nagrodzonych Diamentem Forbesa.

W 2021 r. Andrzej Gryciuk podjął decyzję o zmianach w biznesie. Hurtownia przeszła na własność do firmy PGD Polska i działa pod nazwą An-Mar Serwis.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony