StoryEditor
Perfumerie
10.06.2024 15:46

Paulina Krupińska pierwszą polską ambasadorką Douglas Collection. Rusza kampania marki z jej udziałem

Paulina Krupińska, ambasadorka marki Douglas Collection; Katarzyna Mauduit, dyrektorka marketingu Douglas PL & CEE; Jaga Majkut, general make-up artist Douglas Collection Douglas Polska i Tomasz Kozak, customer experience manager CEE Douglas / fot. wiadomoscikosmetyczne.pl, Katarzyna Bochner
Paulina Krupińska została pierwszą polską ambasadorką marki Douglas Collection. Kampania pod hasłem „Jak Ty to robisz?” z udziałem ambasadorki wystartuje już 11 czerwca i będzie promować kosmetyki do makijażu z tej linii dostępnej wyłącznie w perfumeriach Douglas.

Paulina Krupińska będzie promować markę Douglas Collection, czyli kosmetyki marki własnej sieci Douglas. Została pierwszą ambasadorką marki i pierwszą Polką z tym tytułem. Inicjatywa kampanii i współpracy z Pauliną Krupińską zrodziła się w Polsce, w zespole Douglas Polska.

–  Zaprosiliśmy Paulinę Krupińską do współpracy, ponieważ jej świetny styl, autentyczność i wizerunek idealnie pasują do naszej marki. Paulina inspiruje Polki, bez budowania dystansu, wygląda świetnie mimo napiętego grafiku, i przepięknie prezentuje się w każdym stylu i makijażu. To kobieta, która w każdej roli życiowej pozostaje autentyczna, co sprawia, że Polki ją uwielbiają – jest to wartość bliska naszej marce. Pragniemy inspirować Polki do wyrażania siebie poprzez makijaż. Kiedy patrzymy na Paulinę, zadajemy sobie pytanie, jak ona to robi, że zawsze wygląda pięknie i naturalnie – mówi Katarzyna Mauduit, dyrektorka marketingu Douglas PL & CEE.

Nie sposób nie zgodzić się z tą opinią. Paulina Krupińska należy do kobiet, które realizują się w wielu rolach i godzą je. Jest mamą i żoną, kobietą czynną zawodowo, bardzo aktywną, medialną, a przy tym dostępną w swoim wizerunku i bardzo naturalną. Podobnego zdania są internauci, którzy entuzjastycznie zareagowali na wiadomość, że to właśnie Paulina Krupińska będzie promowała kosmetyki Douglas Collection. Kadry z kampanii, w której weźmie udział już można zobaczyć na profilu ambasadorki i Douglas Polska na Instagramie.

Jak przyznała Paulina Krupińska, do współpracy z marką przekonała ją jakość produktów, ich bardzo duży wybór, a zarazem wielofunkcyjność, a także osobiste doświadczenia z perfumeriami Douglas, których personel ceni za bardzo fachową wiedzę i wsparcie przy zakupach.

Kampania z udziałem Pauliny Krupińskiej, promująca kosmetyki do makijażu Douglas Collection, rozpocznie się w dzień po ogłoszeniu jej współpracy z Douglas Polska, czyli 11 czerwca 2024 r. Będzie prowadzona pod hasłem „Jak Ty to robisz?”.

– Celem kampanii jest zachęcenie konsumentek do dialogu z marką. Nie istnieje bowiem jedna, dobra odpowiedź na pytanie „Jak Ty to robisz?”. Chcemy sprowokować  kobiety do podpatrywania trików naszych make-up artists, sekretów Pauliny, ale również dzielenia  się swoimi wyjątkowymi sposobami na dbanie o siebie i poznać ich „beauty hacki”. Przy tak szerokim asortymencie jak Douglas Collection, możliwości są nieograniczone. Dlatego w ramach kampanii na social mediach powstaną tutoriale makijażowe, zaś na festiwalach muzycznych już kolejny rok specjalne strefy Douglas, gdzie można spotkać i zrobić makijaż u naszych makijażystów. W ten sposób pragniemy pokazać, jak za pomocą produktów Douglas Collection można poznać najróżniejsze sposoby na podkreślenie swojego piękna i wyrażenie siebie – dodaje Katarzyna Mauduit.

image
Paulina Krupińska, ambasadorka marki Douglas Collection; Katarzyna Mauduit, dyrektorka marketingu Douglas PL & CEE; Jaga Majkut, general make-up artist Douglas Collection Douglas Polska i Tomasz Kozak, customer experience manager CEE Douglas
fot. wiadomoscikosmetyczne.pl, Katarzyna Bochner

Marka Douglas Collection ma 16 lat i w tym czasie, jak podkreśliła dyr. marketingu, rozwinęła się do aż 900 produktów, z czego ponad 400 to produkty makijażowe. Marką zajmuje się team doświadczonych makijażystów i ekspertów, i we współpracy z nimi rozwijany jest jej asortyment.

– Markę rozwijamy w oparciu o trendy, bo jako największa sieć perfumerii w Europie, która sprowadza z całego świata marki do naszych sklepów i online’u, wiemy co jest na topie jako jedni z pierwszych. Douglas Collection to produkty jakości premium, ale oferujemy je w przystępnych cenach – podkreśla Katarzyna Maudit.  

Współpraca z Pauliną Krupińską ma spowodować, że o Douglas Collection zrobi się w Polsce głośniej i produktów tych spróbują osoby, które dotąd uważały, że nie są dla nich z powodu prestiżu i ceny. Z tego też powodu w kampanię marki będą zaangażowani twórcy cyfrowi.

– Chcemy, żeby kampania była przede wszystkim o makijażu i o konsumentach. Odpowiedź „Jak Ty to robisz?” nie jest jedna – będą o tym mówić także nasi makijażyści i eksperci, będziemy odsłaniać kolejne karty w mediach społecznościowych. Chcemy demokratyzować to piękno z Wami i projekt będzie miał de facto wielu ambasadorów – zwróciła się Katarzyna Maudit do  dziennikarzy i twórców cyfrowych zaproszonych na event, który odbył się 10 czerwca br. w H15 Boutique Hotel w Warszawie. Podczas wydarzenia można było porozmawiać z przedstawicielami Douglas Polska i Pauliną Krupińską oraz zasięgnąć porad makijażystów marki.

Kampania „Jak Ty to robisz?” będzie widoczna w perfumeriach w całym kraju oraz na kanałach social media Douglas. Będzie prowadzona również na nośnikach OOH w polskich miastach oraz w prasie. Spot będzie emitowany w serwisie Youtube oraz kanałach własnych Douglasa. W ramach kampanii planowane są także działania obejmujące digital i influencer marketing.

 

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Perfumerie
12.06.2024 11:06
Sephora stworzy "Bezpieczne Przestrzenie" na Paradach Równości — w tym w Polsce
Sephora po raz kolejny bierze udział w obchodach Miesiąca Dumy.Sephora
W ramach wsparcia dla społeczności LGBTQIA+, Sephora wprowadza inicjatywę "Safe Space" — Bezpiecznych Przestrzeni — w Polsce. W okresie od 15 do 22 czerwca, perfumeria Sephora w Złotych Tarasach oraz Miasteczka Równości w Warszawie stają się miejscami, gdzie każdy może czuć się bezpiecznie i celebrować swoją różnorodność poprzez makijaż i jego naukę.

W ramach inicjatywy "Safe Space" organizowanej przez Sephora, od 15 do 22 czerwca w Warszawie, uczestnicy Parad Równości mogą skorzystać z bezpłatnych makijaży oraz demakijaży wykonanych przez profesjonalistów Sephora. Usługi te będą dostępne w perfumerii przy Złotych Tarasach oraz podczas dwóch Miasteczek Równości – jednego przy PKiN, a drugiego na skwerze Kahla nad Wisłą.

Podczas odwiedzin w strefie Sephora, goście mogą uczestniczyć w warsztatach makijażu "Classes for Confidence", prowadzonych przez zespół Sephora. Uczestnicy będą mieli szansę nauczyć się podstaw makijażu, w tym technik makijażu ust i oczu. Osoby zainteresowane pracą w Sephora będą również mogły spotkać się z zespołem HR w specjalnie przygotowanej strefie.

Strefa Sephora w warszawskich Miasteczkach Równości to wynik długotrwałej współpracy z KPH, rozpoczętej w 2021 roku z działaniami na mediach społecznościowych. Przez lata Sephora rozwinęła pionierskie warsztaty makijażowe dla osób transpłciowych i niebinarnych. Firma także podpisała "List poparcia społeczności LGBTQIA+", wspierany przez KPH i Open for Business, potwierdzając zaangażowanie w promowanie równości w miejscu pracy.

Jako KPH dążymy do tego, aby zbudować Polskę ludzi równych praw, w której szacunek i godność są zagwarantowane wszystkim osobom - bez względu na orientację psychoseksualną i tożsamość płciową. Jest to możliwe m.in. dzięki współpracy z biznesem, czyli z firmami, które oprócz swojej głównej działalności, realizują również ważne cele społeczne, są odpowiedzialne i godne zaufania. Taką firmą jest właśnie Sephora! 

powiedziała Monika Weryszko, menedżerka PR i komunikacji w KPH.

Czytaj także: Monika Czaplicka, Priders: Pieniądze uciekają sprzed nosa markom, które nadal nie wiedzą, co zrobią na Miesiąc Dumy

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Perfumerie
07.06.2024 09:29
Super-Pharm uruchomił drugi sklep Skin & Beauty [FOTOREPORTAŻ]
Skin & Beauty by Super-Pharm w Elektrowni Powiśle
Skin & Beauty by Super-Pharm w Elektrowni Powiśle / wiadomoscikosmetyczne.pl
Skin & Beauty by Super-Pharm w Elektrowni Powiśle
Skin & Beauty by Super-Pharm w Elektrowni Powiśle / wiadomoscikosmetyczne.pl
Skin & Beauty by Super-Pharm w Elektrowni Powiśle
Skin & Beauty by Super-Pharm w Elektrowni Powiśle / wiadomoscikosmetyczne.pl
Skin & Beauty by Super-Pharm w Elektrowni Powiśle
Skin & Beauty by Super-Pharm w Elektrowni Powiśle / wiadomoscikosmetyczne.pl
Skin & Beauty by Super-Pharm w Elektrowni Powiśle
Skin & Beauty by Super-Pharm w Elektrowni Powiśle
Skin & Beauty by Super-Pharm w Elektrowni Powiśle
Skin & Beauty by Super-Pharm w Elektrowni Powiśle
Gallery
Skin & Beauty by Super-Pharm to nowy koncept sklepów znanej sieci drogeryjno-aptecznej. Po długim wyczekiwaniu uruchomiła ona drugą placówkę w tym formacie w centrum handlowym Elektrownia Powiśle – w zabytkowej przestrzeni przekształconej w kompleks handlowy ze sklepami, restauracjami, apartamentami, biurami i hotelem i wkomponowanej w klimatyczną przestrzeń Warszawy.

Do salonu Skin & Beauty by Super-Pharm w Elektorowni Powiśle wybrałam się jeszcze przed oficjalnym otwarciem. Nie wszystko więc było gotowe, ale ekspozycja już zachęcała do zakupów – po sklepie przechadzali się pierwsi klienci, a konsultantki udzielały porad na temat doboru produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Tak jak w pierwszym Skin & Beauty by Super-Pharm w Sadyba Best Mall w Warszawie, także i tutaj - w warszawskiej Elektrowni Powiśle - sieć postawiła na butikowy charakter wnętrza i ekspozycji produktów. Pastelowe kolory, łagodnie zaokrąglone linie wszelkich krawędzi oraz eleganckie regały rozplanowane na planie koła i tworzące poszczególne strefy zachęciły mnie do zwiedzenia wszelkich zakamarków.

image
Skin & Beauty by Super-Pharm w Elektrowni Powiśle
wiadomoscikosmetyczne.pl

Do wnętrza sklepu można się dostać jednym z dwóch wejść. Ekspozycja przy jednym zachęca ofertą wellness, a przy drugim makijażem.

image
Skin & Beauty by Super-Pharm w Elektrowni Powiśle
wiadomoscikosmetyczne.pl

Ja wybrałam to pierwsze. Napis nad półkami informował, że odnajdziemy tu produkty z kategorii Body & SPA. Są tu ciekawe kosmetyki zarówno popularnych marek, jak i bardziej niszowe propozycje w formie olejków czy kostek pielęgnacyjnych. Kupić można także kadzidła coraz częściej stosowane przed zastosowaniem rytuałów pielęgnacyjnych do oczyszczania pomieszczeń ze złej energii i poprawy samopoczucia. Swoje miejsce w tej strefie znalazły też akcesoria do pielęgnacji twarzy oraz produkty z kategorii sexual wellness.

Po takim wprowadzeniu przechodzimy do strefy dermokosmetycznej, z produktami takich marek jak Vichy, La Roche Posay, CeraVe, Biotherm, Sesderma, Eucerin, Nuxe, Lierac, Clinique, Emolium i Iwostin. 

Półki stojące w okręgu tworzą w środku strefę, która przeznaczona będzie na dermokonsultacje. To wygodna przestrzeń wyposażona m.in. w umywalki.

W ramach usług wykonywanych w Skin & Beauty by Super-Pharm odbywać się będzie również diagnostyka.

image
Skin & Beauty by Super-Pharm w Elektrowni Powiśle
wiadomoscikosmetyczne.pl

Natomiast w części poświęconej pielęgnacji włosów działać będzie fryzjer, do którego będzie można umówić się na stylizację, strzyżenie lub koloryzację.  

image
Skin & Beauty by Super-Pharm w Elektrowni Powiśle
wiadomoscikosmetyczne.pl

Cała strefa Hair Care oferować będzie to na co sieć Super-Pharm mocno obecnie stawia, czyli szeroki wybór profesjonalnych produktów, takich marek jak Kerastase, L’Oréal Professionel, Wella Professionals, Shwarzkopf Professional, Alfaparf, Olaplex czy Redken oraz akcesoriów Dyson.

Wśród produktów do pielęgnacji twarzy znalazły się zarówno produkty takich marek jak Lancôme, jak i bardziej ekonomicznych: Garnier, Bielenda czy Tołpa.

Podobnie jest w strefie makijażu, gdzie znaleźć można ekspozytory Lancôme i Clinique, ale też Max Factor czy Paese. W ich sąsiedztwie znalazły się stanowiska do testowania produktów.

Salon wyposażony jest też w miejsce do profesjonalnych usług makijażowych

image
Skin & Beauty by Super-Pharm w Elektrowni Powiśle
wiadomoscikosmetyczne.pl

Nie zawiodą się również fani zapachów, z wyboru których Super-Pharm jest znany od dawna.

image
Skin & Beauty by Super-Pharm w Elektrowni Powiśle
wiadomoscikosmetyczne.pl

Wygodne zakupy bez kolejek gwarantują natomiast kasy samoobsługowe.

image
Skin & Beauty by Super-Pharm w Elektrowni Powiśle
wiadomoscikosmetyczne.pl

Pierwszy sklep Skin & Beauty by Super-Pharm został otwarty w Sadyba Best Mall w Warszawie. Koncept jest odpowiedzią sieci na ograniczenia związane z przepisami, które uniemożliwiają jej otwieranie kolejnych placówek w dotychczasowym modelu, czyli drogerio-perfumerii połączonej z apteką. Dodatkowo ustawa Apteka dla Aptekarza całkowicie zablokowała jej możliwość rozwijania tego formatu we franczyzie.

Czytaj też: Pierwszy w Polsce sklep Skin & Beauty by Super-Pharm otwarty [ZDJĘCIA] (wiadomoscikosmetyczne.pl)

 

 

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
14. czerwiec 2024 12:40