StoryEditor
Drogerie
22.09.2022 00:00

DM Drogerie Markt uruchomiły w Rumunii swój sklep online

Sieć drogerii DM rozwija się nie tylko w Polsce, ale również intensyfikuje swoje działania na innych europejskich rynkach. DM Drogerie Markt uruchomiły również sklep internetowy dm.ro w Rumunii, oferując klientom pełne, wielokanałowe doświadczenie zakupowe. Sieć oczekuje, że platforma e-commerce będzie stanowić około 5 proc. całkowitej sprzedaży. Do końca roku zostanie uruchomiona również aplikacja mobilna – informuje rumuński portal Modern Buyer.

Platforma e-commerce dm.ro oferuje obecnie wybór około 8500 produktów z kategorii takich jak kosmetyki do makijażu i higieny osobistej, suplementy diety, żywność ekologiczna, artykuły dla dzieci, produkty do domu i środki czystości, a także karmy dla zwierząt domowych. Dodatkowo platforma dostarcza porady, rekomendacje i wiele innych przydatnych informacji dla konsumentów.

Średnio w sklepie stacjonarnym DM znajduje się około 14 000 produktów na półce, a wybór produktów do oferty online był podyktowany wynikami sprzedaży poszczególnych produktów. Istotny jest również udział marek własnych w asortymencie sklepu internetowego.

Otwarcie sklepu internetowego DM jest naturalną kontynuacją naszych starań, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania klientów. Cieszymy się, że możemy zaoferować im jeszcze lepsze wrażenia z zakupów – powiedziała Ivana Martinakova, prezes DM Drogerie Markt Romania.

Do końca bieżącego roku zostanie uruchomiona również aplikacja mobilna.

Przeczytaj również: DM Drogerie Markt otwierają swój piąty sklep w Polsce

Wraz z uruchomieniem sklepu internetowego firma zainicjowała kampanię mającą na celu pozyskanie nowych klientów. Każdy otrzyma 15 proc. rabatu na dowolne zamówienie złożone do 4 października 2022 r. Ponadto w przypadku zamówień o wartości co najmniej 150 lei klienci korzystają z bezpłatnej dostawy. W przyszłości firma będzie realizować kolejne kampanie promocyjne online, w tym promocje i akcje uwzględniające profil każdego klienta. Będzie to możliwe dzięki potencjałowi, jaki dają istniejące rozwiązania sztucznej inteligencji.

W celu dostarczenia zamówień do klientów sieć zawarła umowę partnerską z firmą kurierską DPD, opłata za dostawę wynosi 15 lei/ dla zamówień poniżej 150 lei. Oprócz dostawy produktów do domu konsumenci mają również do dyspozycji usługę odbioru produktów ze sklepów DM. Dokładniej, produkty będzie można zamówić z odbiorem ekspresowym w ciągu 3 godzin od wybranego sklepu.

Przeczytaj również: Dm w Czechach ruszają z transmisjami zakupowymi na żywo dmLive

Daniela Jordanovski, dyrektor ds. zakupów i marketingu DM Romania szacuje, że w pierwszym roku po uruchomieniu sprzedaż internetowa może stanowić około 5 proc. całkowitej sprzedaży.

Zamówienia realizowane są z magazynu w Timisoarze, którego powierzchnia została przeznaczona wyłącznie dla rumuńskiego działu e-commerce. Wraz z uruchomieniem sklepu internetowego firma stworzyła około 30 nowych miejsc pracy.

Czytaj także: 100 dni DM-Drogerie Markt na polskim rynku 

Przegląd prasy
ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
29.09.2023 14:59

Hebe w Galerii Posnania ponownie otwarte

Hebe
Hebe w Galerii Posnania przy ul. Pleszewskiej 1 w Poznaniu zostało ponownie otwarte po remoncie. W sklepie czeka na klientów wiele atrakcyjnych promocji i specjalnych ofert. Nowa oferta obejmuje dedykowane wyposażenie dla produktów do włosów profesjonalnych, kosmetyki naturalne i koreańskie. Dodatkowo, w drogerii utworzono zupełnie nową przestrzeń dla dermokosmetyków, a asortyment został wzbogacony o ponad dwie tysiące nowych produktów.

Sklep Hebe w Galerii Posnania, przy ul. Pleszewskiej 1 w Poznaniu, przeszedł właśnie remont i został ponownie otwarty. Klienci mogą teraz skorzystać z licznych atrakcyjnych promocji i specjalnych ofert. Nowy asortyment obejmuje dedykowane akcesoria dla profesjonalnych produktów do pielęgnacji włosów, kosmetyki naturalne i koreańskie. Ponadto, w drogerii utworzono zupełnie nową przestrzeń dla dermokosmetyków, a wybór produktów został rozszerzony o ponad dwie tysiące nowych pozycji.

Z okazji ponownego otwarcia drogerii Hebe w Galerii Posnania, klienci będą mieli dostęp do wyjątkowych ofert specjalnych. Pierwsza z promocji to "Czas na makijaż! Możesz dowolnie mieszać produkty tej samej marki". W ramach promocji "1+1 za 1 złoty" dotyczącej marek takich jak Rimmel, Max Factor, Revlon, Pierre René, Bell HypoAllergenic, Sally Hansen, Bourjois, L’Oréal i Maybelline, drugi produkt można nabyć za tylko 1 złoty. W promocji "80% rabatu na drugi produkt" znajdują się produkty marek takich jak Eveline Cosmetics, Delia, Paese, Claresa, Gosh, KillyS, Neess, Pastel, Seche, Long4Lashes, Felicea, AA, Miya Cosmetics, Eylure i Nail Tek. Dodatkowo, promocja "60% rabatu na drugi produkt" obejmuje kosmetyki marek Hean, Ecocera, Inglot, Annabelle Minerals, Neonail i Cashmere. Wszystkie te atrakcyjne oferty będą dostępne do 4 października 2023 roku.

image
FOTO: Hebe
Dodatkowo, z okazji ponownego otwarcia sklepu Hebe w Poznaniu, klienci będą mogli skorzystać z promocji "Hity cenowe", która obejmuje całą gamę produktów marki Nivea oraz ponad 1100 produktów przeznaczonych do naturalnej i profesjonalnej pielęgnacji włosów. Ponadto, dostępna będzie promocja "50% zniżki na drugi produkt - miksuj dowolnie między markami" dotycząca ponad 400 produktów marek Hebe Professional, Hebe Cosmetics, By Hebe, Hebe Naturals, Hebe Basics oraz Hebe for Men. Wszystkie te atrakcyjne oferty będą obowiązywać do 4 października 2023 roku.

Dodatkowo, dostępna jest wyjątkowa promocja, w której przy zakupach o wartości co najmniej 80 zł otrzymasz rabat w wysokości 20 zł na kolejne zakupy. Oferta ta obowiązuje wyłącznie w sklepie stacjonarnym Hebe znajdującym się przy ul. Pleszewskiej 1 w Galerii Posnania w Poznaniu, w okresie od 29 września do 3 października 2023 r. lub do wyczerpania dostępnych zapasów. Drogeria Hebe w Galerii Posnania, zlokalizowana przy ul. Pleszewskiej 1 w Poznaniu, będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-22:00 oraz w niedziele handlowe w godzinach 10:00-21:00.

Czytaj także: Hebe nie ustaje w promocjach. Tym razem w okazyjnych cenach oferuje kosmetyki naturalne

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
27.09.2023 16:28

DM ma w swojej ofercie 1,2 tys. spożywczych produktów Bio

Produkty spożywcze marki własnej dmBio muszą spełnić szereg kryteriów, o czym świadczy oznaczenie z zielonym listkiem i nr certyfikatu producentawiadmoscikosmetyczne.pl
Spożywcza oferta DM obejmuje 1,2 tys. produktów BIO, które są sygnowane certyfikatem kwalifikującym surowce pochodzenia ekologicznego na terenie Unii Europejskiej. Te z logiem marki własnej do końca września sprzedawane są z 20-proc. zniżką.

Oferta drogerii DM nie ogranicza się do produktów kosmetycznych, higienicznych i chemii domowej. Uzupełnieniem tego asortymentu jest kategoria food, na którą składają się m.in. produkty roślinne, wegetariańskie i wegańskie, przetwory owocowe i bezglutenowe oraz dla diabetyków.

Spora część z nich jest sygnowana odpowiednim certyfikatem kwalifikującym surowce pochodzenia ekologicznego na terenie Unii Europejskiej. 

Maciej Dębski, kierownik kategorii food&foto w DM-drogerie markt zapewnia:

W sumie DM ma w swojej ofercie 1,2 tys. spożywczych produktów Bio. To najszersza oferta ekologicznej żywności w jednym miejscu.

Wyjaśnia, że aby produkt mógł otrzymać oznaczenie eko, musi spełnić szereg kryteriów. W efekcie na etykietach takich produktów widnieją specjalne oznaczenia, takie jak zielony listek i nr certyfikatu producenta. Znaleźć je mozna m.in. na wszystkich produktach spożywczych marki własnej dmBio. W ramach festiwalu marek DM, który trwa do końca września można je nabyć 20-proc. zniżką.

 

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
30. wrzesień 2023 13:04