StoryEditor
Drogerie
14.03.2024 15:33

Drogerie dm wesprą Jeleniogórskie Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa

Sieć dm Drogerie Markt regularnie angażuje się w działania CSR. / dm Drogerie Markt
Drogeria dm znajdująca się na ul. Jana Pawła II 31B w Jeleniej Górze serdecznie zaprasza na niecodzienne wydarzenie. W najbliższą sobotę, 16 marca, w godzinach od 11:00 do 13:00, obsługą kasy zajmą się przedstawiciele Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa. Wszystkie środki uzyskane ze sprzedaży w tym okresie zostaną przekazane na cele charytatywne wspierające działania Stowarzyszenia.

Stowarzyszenie w Jeleniej Górze, wspierające osoby z Zespołem Downa oraz ich bliskich i opiekunów, regularnie organizuje różnorodne aktywności na ich rzecz. Dzięki inicjatywom Stowarzyszenia, jego podopieczni mają możliwość aktywnego uczestnictwa w różnych imprezach integracyjnych, spektaklach, a także samodzielnego organizowania m.in. jasełek, uczestniczenia w wycieczkach i współpracy z osobami publicznymi. Środki finansowe zgromadzone podczas zbliżającej się akcji kasjerskiej zostaną przeznaczone na dalsze wsparcie zadań statutowych realizowanych przez Stowarzyszenie.

Idea tych akcji jest bardzo prosta i polega na budowaniu poczucia wspólnoty i zaangażowania pomiędzy wszystkimi zainteresowanymi stronami — kupującymi, darczyńcą i beneficjentem. My, Polacy, jesteśmy bardzo solidarnym narodem i chętnie pomagamy sobie nawzajem, dlatego akcje kasjerskie od samego początku cieszą się tak dużą przychylnością wśród naszych klientów i całego otoczenia, w którym funkcjonujemy jako marka

mówi Joanna Małecka-Jakimiak, Kierowniczka Regionalna dm w Polsce.

W zeszłym roku drogerie dm przeprowadziły łącznie 7 akcji kasjerskich, dzięki którym wsparto lokalne społeczności kwotą 195 186,88 zł. Poprzez te inicjatywy, przedstawiciele wspieranych przez dm oraz jej klientów organizacji i instytucji mają okazję do bezpośredniego kontaktu z klientami, podczas których mogą dzielić się informacjami na temat swoich działań, w trakcie codziennych zakupów.

Czytaj także: dmTECH: Ponad 30 proc. naszej załogi w Polsce to kobiety

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
24.05.2024 16:42
Promocje i akcje na Dzień Matki 2024 - od drogerii przez dyskonty do perfumerii
Jak co roku, wiele drogerii i perfumerii online oferuje promocje na produkty, które mogą stać się prezentami na Dzień Matki.DALL-E
Jak co roku, z okazji Dnia Matki, drogerie, perfumerie oraz popularne sieciówki przygotowują dla swoich klientów szereg atrakcyjnych promocji. W tych szczególnych dniach sklepy oferują znaczne obniżki cen na produkty, które mogą stać się idealnymi prezentami dla matek – od luksusowych perfum, przez kosmetyki pielęgnacyjne, aż po elegancką biżuterię i akcesoria.

Ziko Dermo

Ziko Dermo przygotowało wyjątkową ofertę i w dniach od 21 do 26 maja Klienci będą mogli wybierać z ponad 600 kultowych produktów z rabatem aż do -40 proc.. Dodatkowo 26 maja będzie można skorzystać z darmowej dostawy z drogerii internetowej zikodermo.pl na hasło MAMA.

Cocolita

Cocolita oferuje rabaty do -40 proc. na prezenty na Dzień Matki; w ramach promocji dostępne są produkty do makijażu, pielęgnacji, zestawy prezentowe, zapachy i akcesoria do makijażu.

Super-Pharm

W Super-Pharm znajdziemy promocję do -60 proc. na zapachy, a kosmetyki Nivea można nabyć z rabatem do -40 proc..

Sephora

W pełnych kwiatowych dekoracji z okazji Dnia Mamy perfumeriach Sephora i na sephora.pl aż do 27 maja czeka mnóstwo pomysłów na wymarzony prezent w specjalnej cenie z rabatem -30 proc.. W perfumeriach stacjonarnych Sephora klienci programu lojalnościowego UNLIMITED otrzymają też do zakupów limitowane upominki: torbę, kosmetyczkę lub apaszkę.

image
Sephora

Douglas

Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy, w dniach 22-25 maja 2024, w godzinach 11-20 w specjalnie zaaranżowanych strefach DOUGLAS POP-UP STORE w warszawskiej Elektrowni Powiśle odwiedzający będą mogli dokonać zakupów i spotkać się z ekspertami trzynastu marek, którzy pomogą wybrać idealny prezent dla mamy.

image
Perfumerie Douglas

Hebe

Hebe w ramach akcji na Dzień Matki proponuje szybką dostawę prezentów - nawet do 2h pod drzwi. Dodatkowo sieć oferuj rabat aż do -80 proc. z kartą My Hebe na wybrane grupy produktowe.

Lidl

Dyskont oferuje produkty z kategorii pielęgnacji twarzy w promocji 1+1 za złotówkę.

image
Lidl

Drogerie Natura

Klienci i klientki będą mogły odebrać dodatkowe 10 proc. zniżki z kodem KOCHAM na produkty oznaczone etykietą "-10 proc. DLA MAMY".

image
Drogerie Natura

Drogerie Vica

Vica również przygotowała z okazji Dnia Matki specjalną akcję promocyjną. Przy zrobieniu zakupów powyżej 50 zł klient czy klientka odbierze prezent - Saphir roll-on za złotówkę.

Drogerie Jaśmin

W ramach promocji na Dzień Matki Drogerie Jaśmin proponują zestawy prezentowe i kosmetyki do makijażu.

image
Drogerie Jaśmin

Rossmann

Rossmann proponuje na prezenty dla mam kosmetyki do makijażu, pielęgnacji i zapachy.

Aldi

Dyskont proponuje klientom i klientkom kosmetyki i suplementy diety w ramach prezentów na Dzień Matki.

image
Aldi

Czytaj także: Wyciszenie mailingów promocyjnych na Dzień Matki: dlaczego coraz więcej marek daje taką możliwość?

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
22.05.2024 13:08
Coraz więcej robotów skanujących pracuje dla Drogerii Markt w Niemczech
Robot skanujący Ubica Robotics weryfikuje m.in. stan zapasów na półkach w drogeriifot. Ubica Robotics
Do 100 wzrosła liczba robotów, które sieć Drogerie Markt w Niemczech „zatrudnia” do skanowania półek i analizowania stanów magazynowych w drogeriach.

Roboty skanujące Ubica Robotics jeżdzą po drogeriach dm w Niemczech od 2022 r. i tworzą ich cyfrowe bliźniaki. Do maja 2024 sieć podwoiła ich liczbę.

Roboty skanujące pracują w nocy. Wykorzystują kamery, czujniki i algorytmy przetwarzania obrazu oparte na sztucznej inteligencji, aby tworzyć precyzyjne cyfrowe bliźniaki sklepów dm. Zawierają one na przykład planogramy i informacje o stanie magazynowym.

Automatyczne wykrywanie luk na półkach zmniejsza potrzebę ręcznej kontroli zapasów. Dodatkowo wyszukiwarka produktów oparta na smartfonie wspiera pracowników w zadaniach takich jak magazynowanie czy kompletacja oraz umożliwia efektywne planowanie tras w sklepie, co oszczędza czas zarówno pracowników, jak i klientów.

Po pomyślnym wdrożeniu ponad 50 robotów na niemieckim rynku, dm-Tech (spółka technologiczna dm) podwoiła tę liczbę do 100 do maja 2024 r.

– Robot skanujący firmy Ubica to ważny krok w cyfrowej transformacji naszych rynków dm. Z jednej strony zaangażowanie się w tę technologię na wczesnym etapie otwiera przed nami nowe możliwości, z drugiej strony jako ludzie znajdujemy ewolucyjne podejście do tych technologii  – powiedział Roman Melcher, dyrektor zarządzający dm-Tech.

Roboty Ubica zostały opracowane przez wielokrotnie nagradzaną, zaawansowaną technologicznie spółkę spin-off Instytutu Sztucznej Inteligencji Uniwersytetu w Bremie.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
26. maj 2024 19:02