StoryEditor
Drogerie
25.07.2023 14:50

Hebe otworzyło siódmą drogerię w Szczecinie

Drogeria Hebe w Szczecinie, w Galerii Handlowej Turzyn przy al. Bohaterów Warszawy 42. / materiały prasowe Hebe
Hebe otworzyło nową drogerię w Szczecinie, w Galerii Handlowej Turzyn. To siódma drogeria Hebe w tym mieście. Z okazji otwarcia sklepu 1900 produktów naturalnych i wegańskich jest dostępnych w promocji.

Hebe powiększa sieć sprzedaży. W Szczecinie ma już 7 drogerii. Kolejna została otwarta 25 lipca br. w Galerii Handlowej Turzyn przy al. Bohaterów Warszawy 42. Drogeria jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedziele handlowe w godz. 9:00-20:00. W galerii Hebe będzie konkurować z Super-Pharm.

Z okazji otwarcia nowej drogerii sieć Hebe przygotowała dla klientów szereg promocji. W dniach 25 i 26 lipca 2023 r. promocją zostało objętych ponad 1900 produktów naturalnych i wegańskich. W super cenach dostępne są produkty m.in. takich marek jak: LaQ, Nacomi, Orientana, Only Bio i wiele innych. Druga oferta przygotowana na pierwszy i drugi dzień otwarcia to „Dni My Hebe“ – skierowana do posiadaczy karty My Hebe. Klienci znajdą w niej produkty marek takich jak: Claresa, Bell HypoAllergenic, El Ganso, Dermika, tołpa, Miya Cosmetics i wiele innych.

image

Z okazji otwarcia nowej drogerii Hebe w Szczecinie klienci korzystają z głębokich promocji

materiały prasowe Hebe

Od 27 lipca do 9 sierpnia 2023 r. obowiązuje oferta „-60% drugi produkt – miksuj dowolnie między markami” umożliwiająca wybór produktów do higieny jamy ustnej, kąpieli, depilacji, golenia, higieny intymnej oraz dezodorantów. Klienci mogą wybierać spośród produktów takich marek jak: Dove, Ziaja, Yumi, Always, Lactacyd, Gillette, Meridol, Nivea, Yope i innych. Drugą promocją „-80% drugi produkt – miksuj dowolnie w ramach jednej marki” objęte zostały lakiery i odżywki do paznokci m.in. marek: Sally Hansen, Inglot, Claresa, Orly czy Silcare.

Dodatkowo klienci przy zakupach za min. 80 zł, otrzymują kupon na 20 zł, który mogą zrealizować do5 sierpnia 2023 r. podczas kolejnych zakupów.  

Hebe to jedna z największych sieci drogeryjnych, prowadzi około 320 sklepów stacjonarnych oraz sklep internetowy. W Polsce działa od 2011 r. Właścicielem sieci Hebe jest spółka Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja działająca w Grupie Jeronimo Martins, do której należy także sieć Biedronka. W 2022 r. Hebe osiągnęło dwucyfrowy wzrost sprzedaży.

Czytaj więcej: Hebe w 2022 r. z dwucyfrowym wzrostem sprzedaży i stratą na koniec roku

W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój Hebe w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
21.05.2024 11:34
Boots Online Doctor oferuje nową usługę — diagnozę dermatologiczną w 24h
Nowa usługa w ramach projektu Boots Online Doctor ma odpowiadać na rosnące zapotrzebowanie na opiekę dermatologiczną.Boots
Boots Online Doctor wprowadził usługę szybkiego diagnozowania stanów skórnych, która umożliwia pacjentom otrzymywanie diagnozy w ciągu 24 godzin. Usługa kosztuje 25 funtów i wymaga od pacjentów przesłania zdjęć oraz wypełnienia ankiety.

Boots wprowadził nową usługę diagnozowania stanów skórnych, oferując ocenę kliniczną powszechnych problemów skórnych w ciągu 24 godzin. Usługa obejmuje teraz również leczenie starzenia się skóry i hiperpigmentacji, dostarczając profesjonalne porady i kuracje na receptę dla takich problemów, jak drobne zmarszczki, struktura skóry i blizny potrądzikowe. Pacjenci mogą przesyłać zdjęcia swoich problemów skórnych do analizy za pomocą nowego skanera Boots Photo Diagnosis, wypełniając ankietę i otrzymując diagnozę oraz porady od klinicysty w ciągu 24 godzin. Usługi te, rozwijane przez dr Susie Gawler, liderki klinicznej ds. trądziku i skóry, odpowiadają na zaobserwowane przez Boots rosnące zapotrzebowanie na wygodne i profesjonalne rozwiązania dermatologiczne.

Boots rozszerza także swoją ofertę edukacyjną, uruchamiając nowy Skin Hub na swojej stronie internetowej, gdzie oferuje darmowe porady i materiały edukacyjne dotyczące różnych typów skóry i problemów skórnych. Dodatkowo, firma zwiększyła liczbę dostępnych marek kosmetycznych w swojej ofercie do ponad 500, w tym nowe takie jak Bubble, 47 Skin, Coats Skincare, i Dermalogica Clear Start. Inicjatywy te mają na celu wspieranie klientów w efektywnym i przystępnym zarządzaniu zdrowiem skóry.

Ponad 70 proc. Brytyjczyków cierpi na widoczne zmiany skórne lub ma widoczne blizny, a badacze odnotowują 68 proc. wzrost liczby pacjentów poszukujących porady dermatologicznej za pośrednictwem Boots Online Doctor, te nowe usługi stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na wygodne, specjalistyczne rozwiązania w zakresie pielęgnacji skóry. Oferując szybką diagnostykę i poszerzając swoje zasoby edukacyjne, Boots ma na celu wspieranie swoich klientek i klientów w skutecznym i niedrogim zarządzaniu zdrowiem skóry.

Czytaj także: Brytyjska sieć Boots na sprzedaż?

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
17.05.2024 15:35
Drogerie Jawa kontynuują cykl eventów z promocjami i konsultacjami dla klientów
Podczas eventów organizowane są konsultacje makijażowe i zakresu pielęgnacjimateriały prasowe Drogerie Jawa
Drogerie Jawa – polska sieć detaliczna – zaplanowała na ten rok cykl eventów z promocjami i atrakcjami dla klientów. To kontynuacja działań związanych z 10-leciem, które sieć obchodziła w ubiegłym roku.

Drogerie Jawa są polską siecią detaliczną. Są częścią biznesu założonego przez właścicieli firmy dystrybucyjnej Komplex-Torus sprzedającej kosmetyki i chemię gospodarczą. Są też jedyną polską siecią tego typu, wyrosłą wokół hurtowego handlu, której udało się rozbudować sieć własnych sklepów do takich rozmiarów. Inne podobne biznesy pozostały przy współpracy z detalistami na zasadzie luźnej franczyzy.

Obecnie drogerie Jawa mają 77 własnych drogerii oraz e-sklep. W tym roku firma planuje otwierać kolejne drogerie oraz pracuje nad konceptem 3.0 – sklepy mają przejść remodeling.

W ubiegłym roku Drogerie Jawa obchodziły 10-lecie. Ten rok jest kontynuacją działań promocyjnych, które mają przyciągnąć konsumentów do drogerii i związać ich z marką. To cykl eventów, podczas których w drogeriach obowiązują promocyjne ceny, organizowane są konkursy, pokazy makijażu i konsultacje z zakresu pielęgnacji.

Oferty specjalne różnią się w zależności od miejscowości, w której odbywa się event – są dopasowywane do potrzeb lokalnych klientów. Promocje zorganizowane na potrzeby akcji obowiązują tylko w stacjonarnej drogerii.  

Pierwszy eventów odbył się 17 kwietnia, w Żninie. Ostatni jest zaplanowany na 19 września w Mińsku Mazowieckim.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
21. maj 2024 21:20