StoryEditor
Drogerie
18.05.2017 00:00

Nowa drogeria Koliber w Czarnożyłach

Ponad 100-metrowa drogeria w sieci Koliber została otwarta 17 maja br. w miejscowości Czarnożyły.

Drogeria jest samoobsługowa, ma 115 mkw. i jest  urządzona według standardów sieci Koliber. Drogeria należy do Anny i Leszka Baranowskich, którzy prowadzą już jedną 90-metrową drogerię w sieci Koliber, w miejscowości Ostrówek.

W dniu otwarcia drogerii w Czarnożyłach na klientów czekały specjalne promocje i upominki. Rozdano ponad 300 prezentów, które można było dostać za zakupy na kwotę powyżej 30 zł.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
23.01.2026 09:09
Rossmann zainaugurował „Rozmowy pod Znakiem Centaura”
Cykl „Rozmowy pod znakiem Centaura” obejmuje ponad 40 wydarzeń w 18 miastachRossmann Polska LI

„Rozmowy pod Znakiem Centaura” to cykl wydarzeń, organizowany przez Dział Komunikacji Wewnętrznej Rossmanna. W inauguracyjnym spotkaniu udział wzięło ponad 3 tys. liderów zespołów Rossmanna z całej Polski.

„Rozmowy pod Znakiem Centaura” jest coroczną formułą, podczas której społeczność Rossmanna rozmawia o wynikach biznesowych w minionym roku, planach na rok bieżący oraz innych, istotnych dla pracowników tematach. W ramach tego wydarzenia odbyła się również konferencja „Głos Kobiet”.

Podczas tegorocznego cyklu głównym motywem jest firmowa kultura i wszystko, co z nią związane. Rozmawiamy o tym, jak wzmacniać w Rossmannie relacje, bliskość, otwartość, ale także rozwijać kompetencje merytoryczne. To wyjątkowa okazja do wzajemnej inspiracji i dialogu w swobodnej atmosferze” – informuje największa w Polsce sieć drogerii na swoim profilu LinkedIn.

image

Rynek drogeryjny 2025: rozwinięty i mocno konkurencyjny [ROCZNIK WK 2025/26]

Cykl „Rozmowy pod znakiem Centaura” obejmuje ponad 40 wydarzeń w 18 miastach. Biorą w nich udział pracownicy ze wszystkich obszarów firmy, a więc nie tylko drogerii, ale też z centrów dystrybucyjnych oraz centrali.

Marzena Szulc
ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
21.01.2026 14:38
Sieć DM otwiera kolejną drogerię w mateczniku Rossmanna
DM

Mieszkańcy Łodzi – miasta szczególnie ważnego dla rozwoju Rossmanna w Polsce – w czwartek 22 stycznia powitają w swoim mieście nową drogerię. Będzie to trzecia łódzka drogeria DM, mieszcząca się w CH Górna Corner przy ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego 17B. Jak przyznają managerowie DM, Łódź jest “kluczowym regionem” na mapie tej sieci.

Nowa drogeria DM – z przestronnym wnętrzem i przyjaznym klimatem – stanie się dla Łodzian miejscem wygodnych zakupów, ale także nową inspirującą przestrzenią, w której znajdą wysokiej jakości kosmetyki i produkty do domu – zapowiada niemiecka sieć.

Będzie to już 3. drogeria DM w Łodzi i zarazem 73. sklep tej sieci w Polsce. Nowy sklep ma powierzchnię 437 mkw. Tradycyjnie już z okazji otwarcia nowej lokalizacji DM przygotowało szeroki pakiet atrakcji i benefitów. Na wszystkich, którzy odwiedzą sklep w pierwszych dniach, czekać będzie przy kasie 15-procentowy powitalny rabat na całe zakupy, naliczany przy kasie automatycznie. Dodatkowo po okazaniu ulotki otwarciowej klienci otrzymają gratisowy produkt marki pielęgnacyjnej marki własnej – Balea.

W programie otwarcia na klientów czekać będą m.in.: konsultacje ze specjalistami w zakresie pielęgnacji i makijażu, pełne witamin napoje oraz słodko-słony poczęstunek, balonowy artysta i animacje dla najmłodszych,mini prezenty do każdych zakupów.

Łódź jest miastem o silnym dziedzictwie handlowym i przemysłowym, nieustannie udowadnia swój dynamiczny potencjał rozwojowy. To kluczowy region na naszej mapie. Zależy nam, by mieszkańcy Łodzi, znani z przedsiębiorczości i ceniący mądre wybory, czuli się w naszych drogeriach jak u siebie w domu. Jesteśmy dumni, że możemy być integralną częścią tej “ziemi obiecanej”; oferując im uczciwe zakupy w korzystnych cenach

 – mówi Ewa Makowska, kierowniczka regionalna DM w Polsce.

Jak podkreśla sieć, wyjątkowa atmosfera i udogodnienia dla całych rodzin to cechy charakterystyczne DM, a same drogerie przykładają dużą wagę do unikatowego wystroju wnętrz, który wyróżnia je na polskim rynku. 

Jest tu jasno, przestronnie, a szerokie alejki i przyjazne oświetlenie sprawiają, że zakupy odbywają się bez pośpiechu i stresu. DM to idealne miejsce dla całych rodzin, co potwierdzają liczne udogodnienia – podkreślają przedstawiciele drogerii.

image
DM

W drogerii DM na klientów czeka inspirujący asortyment – od kategorii urodowych po chemię gospodarczą. W ofercie znajduje się także żywność, artykuły gospodarstwa domowego oraz karma dla zwierząt. 

image

Inquiry: Nie tylko drogerie. Gdzie Polacy kupują kosmetyki? [ROCZNIK WK 2025/26]

Miłośnicy makijażu będą zachwyceni, bo najnowsze trendy czekają na nich w aż 15 szafach makijażowych, w tym dwoma z marką własną DM oraz w specjalnie wydzielonej urodowej Strefie Inspiracji. Szczególną popularnością cieszą się marki własne DM, w tym istniejąca ponad 30 lat Balea i Alverde, najlepiej sprzedająca się marka certyfikowanych kosmetyków naturalnych. Na półkach znajdziemy także intrygujące zapachy Lattafa i popularne kosmetyki koreańskie – wyliczają przedstawiciele drogerii DM, stawiających na sprawdzoną, konsekwentnie utrzymywaną politykę trwałych cen i korzystnych zakupów bez presji promocji. 

Warto przypomnieć, że Łódź to miasto szczególnie ważne dla Rossmanna: to tutaj mieści się centrala Rossmann SDP oraz jedno z nowoczesnych centrów logistycznych firmy. Na obszarze Łodzi działa obecnie ok. 70 drogerii tej sieci (jubileuszowy, 50. sklep Rossmanna w Łodzi został otwarty w grudniu 2024 roku w centrum handlowym Nowa Sukcesja przy al. Politechniki). 

image

Rossmann przekracza kolejną barierę w Polsce i otwiera drogerię nr 2000! [FOTORELACJA]

Łódź może się też pochwalić największym powierzchniowo Rossmannem działającym w naszym kraju – sklep o powierzchni ponad 1 tys. mkw. działa w wyjątkowym obiekcie handlowym, jakim jest Manufaktura. Również w Łodzi pod koniec ubiegłego roku uroczyście otwarto 2-tysięczną drogerię sieci Rossmann w Polsce.

Marzena Szulc
ZOBACZ KOMENTARZE (0)
23. styczeń 2026 10:14