StoryEditor
Drogerie
20.07.2023 16:38

W Super-Pharm pojawiła się nowa ekspozycja. Regał Trendy to miejsce dla modnych marek

Na regale Trendy w Super-Pharm stanęły produkty makijażowe oraz pielęgnacyjne marek polskich oraz koreańskich / Linkedin
Regał Trendy w Super-Pharm to ekspozycja dla nowości marek, które budzą zainteresowanie użytkowników mediów społecznościowych z uwagi na swoją innowacyjność. Specjalnie wyróżniona sekcja pojawiła się w kilku wybranych drogeriach sieci.

Kilka dni temu w 30 wybranych drogeriach Super-Pharm pojawiły się regały z hasłem: Trendy. Prezentowane są na nich nowości z pielęgnacji i makijażu marek, które wyznaczają nowe standardy w świecie beauty oraz budzą duże zainteresowanie w mediach społecznościowych.

Aktualnie ekspozycja prezentuje nowe marki kosmetyczne, które weszły do sprzedaży stacjonarnej. Wśród nich są polskie Alkmie i Sensum Mare, które – oferując produkty do pielęgnacji twarzy – łączą naturę z technologią.

Łącznie, na półce trendy, znalazło się 18 produktów Alkmie, w tym bestsellery, takie jak: wyciszająca nocna maska-krem Dream of beauty, serum z potrójną witaminą C Wake-up shot!, długotrwale nawilżający krem do twarzy Moisture symphony, 2w1 ochrona przeciwsłoneczna i multiaktywne serum Sun Drops SPF 50 oraz SPF 30 czy krem CC+ z inteligentnym systemem pigmentów Your Nude Light oraz Medium.

W Alkmie stawiamy na ciągły rozwój, który przejawia się zarówno poprzez wprowadzanie nowych produktów do portfolio, jak i poszerzanie sieci dystrybucji. Ogromnie cieszy nas, że  nasze produkty oprócz drogerii internetowej Super-Pharm, są teraz dostępne również stacjonarnie. Powodem do dumy jest również fakt, że kosmetyki Alkmie stoją tam na półce Trendy, obok innych znamienitych, naturalnych brandów. Jesteśmy pewni, że stacjonarna dostępność w Super-Pharm sprawi, iż dla miłośników Alkmie, korzystanie z naszych produktów będzie jeszcze bardziej dogodne. Wierzymy też, że dzięki temu osoby, które do tej pory nas nie znały – dowiedzą się o naszej marce, postanowią przetestować nasze formuły i dołączą do grona wielbicieli Alkmie – mówi Paulina Kulikowska, managing director Alkemie Group.

image
linkedin.com

Inne propozycje to marki związane z trendem korean skincare 2.0, reprezentujące najbardziej skuteczne kosmetyki koreańskie, które wyróżniają wysokie stężenia składników aktywnych, unikalne formulacje oraz piękne minimalistyczne opakowania – Purito oraz Skin 1004.

Kolejne propozycje ekcje Trendy to profesjonalne marki makijażowe, tworzone we współpracy z wizażystami, które podążają za najnowszymi trendami make-up, zachowując przy tym najwyższą jakość produktów – Affect i Dessi.

 

 

 

 

 

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
22.05.2024 13:08
Coraz więcej robotów skanujących pracuje dla Drogerii Markt w Niemczech
Robot skanujący Ubica Robotics weryfikuje m.in. stan zapasów na półkach w drogeriifot. Ubica Robotics
Do 100 wzrosła liczba robotów, które sieć Drogerie Markt w Niemczech „zatrudnia” do skanowania półek i analizowania stanów magazynowych w drogeriach.

Roboty skanujące Ubica Robotics jeżdzą po drogeriach dm w Niemczech od 2022 r. i tworzą ich cyfrowe bliźniaki. Do maja 2024 sieć podwoiła ich liczbę.

Roboty skanujące pracują w nocy. Wykorzystują kamery, czujniki i algorytmy przetwarzania obrazu oparte na sztucznej inteligencji, aby tworzyć precyzyjne cyfrowe bliźniaki sklepów dm. Zawierają one na przykład planogramy i informacje o stanie magazynowym.

Automatyczne wykrywanie luk na półkach zmniejsza potrzebę ręcznej kontroli zapasów. Dodatkowo wyszukiwarka produktów oparta na smartfonie wspiera pracowników w zadaniach takich jak magazynowanie czy kompletacja oraz umożliwia efektywne planowanie tras w sklepie, co oszczędza czas zarówno pracowników, jak i klientów.

Po pomyślnym wdrożeniu ponad 50 robotów na niemieckim rynku, dm-Tech (spółka technologiczna dm) podwoiła tę liczbę do 100 do maja 2024 r.

– Robot skanujący firmy Ubica to ważny krok w cyfrowej transformacji naszych rynków dm. Z jednej strony zaangażowanie się w tę technologię na wczesnym etapie otwiera przed nami nowe możliwości, z drugiej strony jako ludzie znajdujemy ewolucyjne podejście do tych technologii  – powiedział Roman Melcher, dyrektor zarządzający dm-Tech.

Roboty Ubica zostały opracowane przez wielokrotnie nagradzaną, zaawansowaną technologicznie spółkę spin-off Instytutu Sztucznej Inteligencji Uniwersytetu w Bremie.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
21.05.2024 11:34
Boots Online Doctor oferuje nową usługę — diagnozę dermatologiczną w 24h
Nowa usługa w ramach projektu Boots Online Doctor ma odpowiadać na rosnące zapotrzebowanie na opiekę dermatologiczną.Boots
Boots Online Doctor wprowadził usługę szybkiego diagnozowania stanów skórnych, która umożliwia pacjentom otrzymywanie diagnozy w ciągu 24 godzin. Usługa kosztuje 25 funtów i wymaga od pacjentów przesłania zdjęć oraz wypełnienia ankiety.

Boots wprowadził nową usługę diagnozowania stanów skórnych, oferując ocenę kliniczną powszechnych problemów skórnych w ciągu 24 godzin. Usługa obejmuje teraz również leczenie starzenia się skóry i hiperpigmentacji, dostarczając profesjonalne porady i kuracje na receptę dla takich problemów, jak drobne zmarszczki, struktura skóry i blizny potrądzikowe. Pacjenci mogą przesyłać zdjęcia swoich problemów skórnych do analizy za pomocą nowego skanera Boots Photo Diagnosis, wypełniając ankietę i otrzymując diagnozę oraz porady od klinicysty w ciągu 24 godzin. Usługi te, rozwijane przez dr Susie Gawler, liderki klinicznej ds. trądziku i skóry, odpowiadają na zaobserwowane przez Boots rosnące zapotrzebowanie na wygodne i profesjonalne rozwiązania dermatologiczne.

Boots rozszerza także swoją ofertę edukacyjną, uruchamiając nowy Skin Hub na swojej stronie internetowej, gdzie oferuje darmowe porady i materiały edukacyjne dotyczące różnych typów skóry i problemów skórnych. Dodatkowo, firma zwiększyła liczbę dostępnych marek kosmetycznych w swojej ofercie do ponad 500, w tym nowe takie jak Bubble, 47 Skin, Coats Skincare, i Dermalogica Clear Start. Inicjatywy te mają na celu wspieranie klientów w efektywnym i przystępnym zarządzaniu zdrowiem skóry.

Ponad 70 proc. Brytyjczyków cierpi na widoczne zmiany skórne lub ma widoczne blizny, a badacze odnotowują 68 proc. wzrost liczby pacjentów poszukujących porady dermatologicznej za pośrednictwem Boots Online Doctor, te nowe usługi stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na wygodne, specjalistyczne rozwiązania w zakresie pielęgnacji skóry. Oferując szybką diagnostykę i poszerzając swoje zasoby edukacyjne, Boots ma na celu wspieranie swoich klientek i klientów w skutecznym i niedrogim zarządzaniu zdrowiem skóry.

Czytaj także: Brytyjska sieć Boots na sprzedaż?

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
23. maj 2024 09:56