StoryEditor
Sieci i centra handlowe
15.04.2022 00:00

Pepco także sprzedaje kosmetyki. Są już w 100 sklepach

Sieć Pepco wprowadziła kosmetyki do swojej oferty. Dział kosmetyczny powstał w wybranych lokalizacjach. Kosmetyki są dostępne już w 100 sklepach.  

Pepco to europejska sieć sklepów, oferującą odzież dla całej rodziny i produkty dla domu w niskich cenach. Swój rozwój w Polsce rozpoczęła ponad dwadzieścia lat temu. Dziś ma około tysiąca sklepów w Polsce i w sumie 2,5 tys. w Europie. Średnio obsługuje 20 mln klientów miesięcznie. Wprowadzenie przez sieć kategorii kosmetycznej może być więc istotną wartością z punktu widzenia producentów budujących dystrybucję. W połowie kwietnia Pepco informowało na swojej stronie, że kosmetyki są dostępne już w 100 jej lokalizacjach.    

Na początku Pepco było postrzegane jako sklepy z tanimi produktami o adekwatnej jakości. Jednak na przestrzeni lat, zarówno oferta, jak i wygląd samych sklepów uległy transformacji. Najlepiej widać to po ofercie dla najmłodszych. Coraz więcej produktów jest licencjonowanych oraz oznaczonych certyfikatami jakości, co sprawia, że rodzice nie mają już obaw co do ich bezpieczeństwa.

Wnętrza sklepów Pepco są też bardziej estetycznie i przestronne, a nowe punkty powstają w coraz bardziej prestiżowych lokalizacjach. Dowodem na rozwój formatu jest właśnie wprowadzenie oferty kosmetycznej. Jest to oczywiście dodatkowa propozycja dla klientów Pepco, ale trzeba przyznać, że zadbano zarówno o wygląd samego działu, jak i o ciekawą ofertę produktów. 

Przeczytaj również: Barwa Cosmetics poszerza eksport

Regał z kosmetykami w Pepco jest podzielony na cztery sekcje: makijaż, włosy, pielęgnacja i dziecko. Znajdziemy tu obecnie produkty takich marek jak: Ziaja, Barwa, Green Pharmacy, AA, Le Petit Marseillais, Vis Plantis, Lux, Timotei, Axe a dla dzieci: Linomag, Bobini, OnlyBio, Lula, Poopeys.


Więcej informacji o nowym dziale Pepco i ofercie kosmetycznej już niebawem na naszym portalu.

Marta Kudosz
ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Sieci i centra handlowe
08.12.2023 15:30
Sieć Dealz zrealizowała plan na ten rok – ma już 300 sklepów w Polsce
Dealz to takze oferta Dla ciała i Dla Urody oraz oprodukty do prania i sprzątania   Dealz
Dealz otworzył dwa nowe sklepy – pierwszy w Gostyninie oraz trzeci w Bytomiu. Tym samym sieć ma już 300 placówek w Polsce. Udało jej się więc zrealizowac plan rozwoju na ten rok.

Najnowsze dwa sklepy Dealz ruszyły w Gostyninie oraz w Bytomiu. Pierwszy został otwarty w Parku Handlowym Centrum, a drogi w Parku Handlowym Stary Stadion. Bytomski sklep jest trzecim z szyldem Dealz w mieście, a zarazem 300. w Polsce. Tym samym sieć zrealizowała plan rozwoju założony na ten rok.

 

Czytaj też: Dealz przyspiesza ekspansję na polskim rynku. Sieć otworzyła 11 sklepów w ciągu jednego dnia

 

W całym 2023 roku siec Dealz otworzyła ponad 100 sklepów. Ich szyldy znajdują się w ponad 200 miastach w Polsce. W asortymencie każdego sklepu Dealz znajduje się ponad 3 tys. artykułów z 18 różnych kategorii, w tym kosmetyki i detergenty.

 

Czytaj też: Kosmetyki w Dealz – „Wielkie marki, mini ceny” [FOTOREPORTAŻ]

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Sieci i centra handlowe
04.12.2023 13:28
Karolina Stylizacje, Skin Ekspertki, Zuzanna Tonicka i Marta Manowska promują kosmetyki Be Beauty Biedronki
Be Beauty - jedna z kosmetycznych marek własnych Biedronki.
Popularne influencerki z branży beauty Karolina Stylizacje, Skin Ekspertki, Zuzanna Tonicka oraz dziennikarka Marta Manowska promują kosmetyki Biedronki – Be Beauty – w najnowszej kampanii na platformach społecznościowych.

Be Beauty to kosmetyczna marka własna Biedronki, która obejmuje kosmetyki do demakijażu, pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. W najnowszej kampanii promocyjnej prezenterka telewizyjna Marta Manowska pokazuje swoją rutynę wieczornej pielęgnacji przy wykorzystaniu produktów tej marki. Poza nią do kampanii zostały zaangażowanie influencerki z branży beauty: Karolina Stylizacje, Skin Ekspertki oraz Zuzanna Tonicka. Twórczynie przedstawiły trzystopniowy proces pielęgnacji, w każdym z nich skupiając się na innym etapie.

Działania obejmują popularne platformy społecznościowe: YouTube, TikTok, Instagram i Facebook. A za akcję odpowiada Lifetube – lider rynku influencer marketingu i ekonomii twórców. W ramach współpracy firma była odpowiedzialna za wybór i współpracę z twórczyniami, biorącymi udział w kampanii, a także za jej przeprowadzenie oraz koordynację. Za zakup mediów do kampanii płatnej odpowiadała agencja  Wavemaker.

Celem kampanii promującej kosmetyki bebeauty jest podniesienie świadomości marki oraz pokazanie zalet i wysokiej jakości kosmetyków. Reklamy promują prosty schemat wieczornej rutyny pielęgnacyjnej. Grupą docelową marki bebeauty są zarówno młode, jak i starsze konsumentki, dla których ważna jest prostota i minimalizm przekazu. Z tego względu kampania skupiała się na przedstawieniu schematu wieczornej rutyny, który jest czymś w rodzaju pielęgnacyjnego ABC – kompleksowego minimum niezbędnego do osiągnięcia zadowalających efektów.

Biedronka oferuje około tysiąca wyrobów marek własnych, które odpowiadają za około 40 proc. całości sprzedaży. Kosmetyczna marka własna Biedronki to Be Beauty, a gama produktów obejmuje kosmetyki do makijażu, demakijażu, pielęgnacji twarzy, ciała i włosów.

Czytaj także: Co znajdziemy na drogeryjnych półkach Biedronki? [FOTOREPORTAŻ]

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
10. grudzień 2023 19:03