REKLAMAFBK_Banner Główny
Karta Moja Biedronka ma już ponad 7 mln użytkowników

Karta Moja Biedronka ma już ponad 7 mln użytkowników (materiały własne)

Największe sieci handlowe takie jak Biedronka, Lidl, czy Rossmann skłoniły miliony Polaków do przystąpienia do programów lojalnościowych. Klienci zainstalowali w swoich telefonach specjalne aplikacje lub noszą w portfelach karty uprawniające do korzystania z promocji. W zamian za regularne zakupy klienci dostają specjalne zniżki, kupony, rabaty i zyskują inne korzyści – pisze fakt24.pl.

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

Jak informuje fakt24.pl najpopularniejsze sieci handlowe mają wśród swoich klientów więcej lojalnych zwolenników niż czołowe partie polityczne. Podczas gdy w ostatnich wyborach na PiS oddano 6,2 mln głosów, a na Koalicję Europejską 5,2 mln głosów, to największe programy lojalnościowe sieci handlowe liczą ponad 7 mln członków. Oznacza to, że z każdego z nich korzysta co czwarty dorosły Polak.

Fakt24.pl przygotował zestawienie, z którego wynika Jeśli chodzi o najpopularniejsze programy lojalnościowe w polskim handlu to mamy dwóch zdecydowanych liderów, którzy idą ze sobą łeb w łeb. Pierwszym z nich jest sieć Biedronka. Karta lojalnościowa Moja Biedronka, wprowadzona została do sieci sklepów we wrześniu 2016 r., i ma już ponad 7 milionów użytkowników. W pierwszej połowie roku 2019 dla posiadaczy karty sieć przygotowała 542 różne promocje, które objęły ponad 220 produktów.

Drugim z najpopularniejszych programów lojalnościowych w polskich sieciach handlowych jest Klub Rossmann, do którego również należy ponad 7 mln osób. Kolejnym popularnym programem lojalnościowym w sieci drogerii jest Rossnę, z którego korzysta 1,5 mln  klientów.

Lidl wprowadził swój program lojalnościowy zaledwie kilka miesięcy temu, a już zebrał ponad 2,5 mln uczestników. Oprócz rabatów oferuje klientom wiele informacji i funkcjonalności ułatwiających zakupy.

Opublikowana grafika pochodzi z serwisu fakt24.pl

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony