REKLAMATestowane przez WK
Kongres Rynku FMCG 2019 odbędzie się w dniach 28-29 maja w Warszawie

Kongres Rynku FMCG 2019 odbędzie się w dniach 28-29 maja w Warszawie (fot. Wiadomości Kosmetyczne)

Niespodziewany wyrok Sądu UE w sprawie podatku od sprzedaży detalicznej - korzystny dla polskiego rządu - oznacza, że danina najprawdopodobniej wejdzie w życie 1 stycznia 2020 r. Będziemy o tym rozmawiać podczas organizowanego przez nasze wydawnictwo Kongresu Rynku FMCG 2019, w dniach 28-29 maja, w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie. Partnerem organizacyjnym tegorocznej edycji Kongresu jest Modern-Expo.

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SWÓJ UDZIAŁ W KONGRESIE RYNKU FMCG 2019

Temat podatku handlowego poruszymy w trakcie debaty "Handel pod presją legislacji, rynku pracy i konsumenta", jaka odbędzie się pierwszego dnia Kongresu na scenie głównej. W dyskusji wezmą udział: Renata Juszkiewicz, szefowa Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji; Remigiusz Czernecki, wiceprezes i dyrektor handlowy GK Specjał; Jacek Owczarek, członek zarządu Grupy Eurocash; Łukasz Wojciechowski, partner w EY, Tomasz Kaczyński, partner w DZP oraz Karolina Karolczak, Partnership & Procurement Director w Sodexo Polska.

Kongres Rynku FMCG co roku gromadzi w jednym miejscu najważniejszych reprezentantów sieci handlowych, hurtowni, firm produkujących żywność, kosmetyki i chemię gospodarczą, dostawców usług, analityków rynkowych i ekspertów, naukowców, polityków, pracowników instytucji publicznych oraz innych decydentów. Goście Kongresu to m.in. prezesi, członkowie zarządu, dyrektorzy oraz kupcy, zarówno z firm o ugruntowanej już pozycji na rynku, jak i mniejszych przedsiębiorstw, których czas dopiero nadchodzi - zarówno z Polski, jak i z zagranicy. W tym roku spodziewamy się około 1200 Gości Kongresu.

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SWÓJ UDZIAŁ W KONGRESIE RYNKU FMCG 2019

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony