wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

(mat. prasowe)

Przychody Baltony w segmencie Travel Retail (sklepy) wzrosły w kwietniu o 20 proc. rok do rok, a przychody całej grupy kapitałowej Baltona poprawiły się w identycznej perspektywie czasowej o 9 proc. - podała Baltona.

W kwietniu Baltona odnotowała przychody rzędu 41,28 mln, z czego 32,38 mln zł przypadło na sklepy, których firma jest operatorem. Z kolei w segmencie gastronomicznym (F&B) przychody spółki wyniosły 2 mln zł, co oznacza spadek o 14 proc. w porównaniu z kwietniem ubiegłego roku. W segmencie B2B przychody również spadły - o 18 proc. - dp 6,87 mln zł.

- Na wyniki sprzedaży grupy kapitałowej emitenta w kwietniu 2019 roku miały wpływ w szczególności przejściowe ograniczenia w pełnym zatowarowaniu lokalizacji handlowych, związane głównie ze zmianą modelu logistyki lotniskowej oraz posiadanym poziomem kapitału obrotowego - podkreśla Baltona w komunikacie.

W całym okresie styczeń-kwiecień 2019 r. skonsolidowane przychody grupy kapitałowej wyniosły 157,4 mln zł. Oznacza to wzrost o 22 proc. w porównaniu z tym samym okresem przed rokiem.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony