REKLAMAPerły WK_glowny 2021

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Kosmeterią będą zarządzać właściciele drogerii

Kosmeterią będą zarządzać właściciele drogerii (fot. materiały prasowe)

Zgodnie z decyzją, która zapadła 23 marca br., Brodr. Jorgensen rezygnuje z roli operatora sieci Kosmeteria – Eksperci Urody i oddaje zarządzanie nią właścicielom sklepów, członkom sieci.

REKLAMANina Słupska_Baner w artykule (luty-marzec 2021)


Rada sieci wyznaczyła Jerzego Kwiatkowskiego, członka rady sieci i właściciela drogerii Renata w Polkowicach, na osobę odpowiedzialną za doprowadzenie do zmiany formuły działania organizacji. Będzie on współpracował ze wszystkimi członkami rady sieci oraz aktualnym zarządem Kosmeterii.  

Nowa formuła prawna i organizacyjna, w ramach której będzie funkcjonowała Kosmeteria, będzie gotowa do przedstawienia wszystkim członkom sieci na początku maja br. – Wierzymy, że szersza konsolidacja niezależnych sklepów na rynku kosmetycznym w Polsce dostaje mocny impuls, i to, co było niemożliwe przy udziale operatorów poszczególnych sieci franczyzowych, może stać się faktem, z pominięciem ich udziału – podsumowuje Krzysztof Rejman.

Jednocześnie rada sieci Kosmeteria podjęła decyzję o kontynuowaniu współpracy z firmą Ambra z Czechowic-Dziedzic (Grupa Eurocash). Przypomnijmy, że w marcu 2016 r. Ambra przejęła funkcję kluczowego dystrybutora dla sklepów Kosmeterii oraz dostawcy oferty gazetkowej i promocyjnej.  Do tej pory to przez Ambrę producenci rozliczali swoje inwestycje marketingowe w Kosmeterię, np. promocje w gazetkach.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony