REKLAMAHeinz Glas_banner glowny_czerwiec-sierpień 2020

(Drogeria Jasmin jest jedyną drogerią w malowniczej Lipowej)

Drogeria Jasmin w Lipowej to nowy sklep w lokalnym pasażu handlowym, w centrum miasteczka. Urządzony według księgi standardów sieci Jasmin. Zaspokaja potrzeby miejscowych klientów zainteresowanych kosmetycznymi nowościami.

REKLAMA

DROGERIA JASMIN, Lipowa, ul. Lipowa 1541, powierzchnia 110 mkw, kategoria: drogeria średniego formatu [zobacz galerię zdjęć]

Drogeria Jasmin w Lipowej jest czwartą drogerią tych samych właścicieli. Wioleta i Mateusz Szczerba wszystkie swoje sklepy prowadzą pod szyldem sieci Jasmin.

Lipowa to wieś w powiecie żywieckim, mała, licząca niewiele ponad 9 tys. mieszkańców. Atrakcyjna turystycznie, malownicza, powstaje tu wiele nowych domów jednorodzinnych. Przepływ klientów nie jest duży, ale za to są zainteresowani innowacyjnymi produktami, nowościami, co ma wpływ na wartość koszyka zakupowego.

Drogeria została otwarta w marcu ubiegłego roku w nowopowstałym lokalnym centrum handlowym, w centrum miejscowości. Znajduje się tu kilkadziesiąt sklepów i plac, gdzie w ciągu roku odbywają się okolicznościowe imprezy w plenerze.

Drogeria ma 110 mkw. sali sprzedaży. Znajdują się w niej wszystkie najważniejsze kategorie kosmetyczne oraz chemia gospodarcza, ale raczej specjalistyczne produkty, w tym ekologiczne środki czystości i niemieckie marki. Najważniejsze są kosmetyki. Szczególny nacisk został położony na produkty naturalne, ku którym zwracają się obecnie klienci. Zostały one zaprezentowane również na osobnym regale, by jeszcze bardziej odróżniały się od reszty asortymentu, bo jak mówi Mateusz Szczerba jest to obecnie najbardziej dynamiczna kategoria z dostępnych w sklepie.

Jak dla każdej drogerii, także dla Jasmina, bardzo ważne są także kategorie pielęgnacji twarzy, koloryzacji włosów, perfumeria. Odrębną strefę, z kącikiem makijażowym, stanowią kosmetyki kolorowe. Świetnie przyjęło się też stanowisko do robienia manicure hybrydowego. Na tyle dobrze, że właściciele planują wprowadzić je także do swoich innych drogerii. Asortyment kosmetyczny znakomicie uzupełniają dodatkowe kategorie, m.in. biżuteria i akcesoria.

Sklep jest w tzw. pełnym standardzie sieci, utrzymany w jej barwach, ma wyraźnie opisane kategorie, logo i motto sieci umieszczone nad stanowiskiem kasowym, które wita klientów wchodzących do drogerii.

Bardzo dużą wagę właściciele drogerii przywiązują do jakości obsługi klienta. Potwierdziło to badanie tajemniczy klient, które Jasmin przeprowadza w sklepach zrzeszonych w sieci. Drogeria w Lipowej otrzymała maksymalną liczbę punktów. Każdy kupujący, niezależnie od wartości zakupów otrzymuje próbki. W drogerii są organizowane liczne pokazy makijażu oraz manicure’u hybrydowego i dermokonsultacje. O dobre relacje z klientami dba 4-osobowy, fachowy personel.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony