REKLAMAHeinz Glas_banner glowny_czerwiec-sierpień 2020

(fot. Super-Pharm Poland/Linkedin)

"Wraz z kolejnym etapem „odmrażania” gospodarki, rozpoczęliśmy proces powrotu do biura. Nasi pracownicy zostali podzieleni na dwie grupy, które będą pracować w biurze na zmianę w cyklach tygodniowych: jeden tydzień biuro, jeden tydzień praca zdalna z domu – poinformowała firma Super-Pharm na platformie Linkedin.

REKLAMA

Drogerie i apteki sieci Super-Pharm pracują nieprzerwanie. Te kanały sprzedaży nie były objęte ograniczeniami w handlu wynikającymi z pandemii. Natomiast pracownicy centrali firmy pracowali w trybie home office. Było to zgodne z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia o organizowaniu pracy zdalnej w firmach, jeśli tylko jest to możliwie.

Ograniczenia wywołane epidemią są jednak stopniowo znoszone. Do biur wracają pracownicy, którzy do tej pory swoje obowiązki wykonywali w domach. Na ich powrót firmy muszą być jednak odpowiednio przygotowane. Obowiązuje podwyższony reżim sanitarny, w tym dezynfekcja pomieszczeń i obowiązek zachowywania odpowiedniego dystansu.

Dziś firma Super-Pharm Poland pokazała na platformie Linkedin, jak przygotowała się na powrót pracowników do biur.

„W trosce o zdrowie oraz bezpieczeństwo w centrali przygotowaliśmy się do nowego sposobu funkcjonowania w innej rzeczywistości. Zwiększyliśmy odległości między stanowiskami, które dodatkowo zabezpieczyliśmy ekranami ochronnymi plexi, wprowadziliśmy codzienną dezynfekcję wszystkich powierzchni specjalnymi środkami. Ponadto uruchomiliśmy dozowniki z płynem antybakteryjnym oraz postawiliśmy spraye z dezynfekującym środkiem czyszczącym na open space.

Prewencja jest podstawą naszego wspólnego dobra, dlatego zdecydowaliśmy, że obligatoryjne jest noszenie maseczek w przestrzeni wspólnej. Przed wejściem do biura każdy z naszych pracowników ma sprawdzaną temperaturę, w przypadku gdy będzie ona wyższa niż 37,5 stopnia konieczny będzie powrót do domu” – poinformowała spółka.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony