HANDEL I DYSTRYBUCJA

Apteki

 

7 kwietnia 2021, 12:20wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
W całodobowym automacie można kupić wybrane produkty z asortymentu apteki, takie jak: maseczki ochronne, płyny dezynfekujące, witaminy, leki OTC, kosmetyki, środki higieny oraz prezerwatywy

W całodobowym automacie można kupić wybrane produkty z asortymentu apteki, takie jak: maseczki ochronne, płyny dezynfekujące, witaminy, leki OTC, kosmetyki, środki higieny oraz prezerwatywy (fot. linkedin.com/company/cosmedica---wszystko-dla-zdrowia/)

Automat 24/7 to nowy projekt sieci aptek Cosmedica. Pierwsza maszyna vendingowa stanęła przy aptece na Białołęce przy ul. Książkowej. Sieć już zapowiedziała kolejne, choć jeszcze nie zdradza lokalizacji.  

REKLAMAe-Wydanie marcowe WK.pl Baner w artykule 12-24.04.2021

– Rynek vendingowy dynamicznie się rozwija i my również podążamy za tym trendem. Szykujemy już nowe lokalizacje, o których niezwłocznie poinformujemy – czytamy na profilu LinkedIn sieci Cosmedica.

Cosmedica jest ogólnopolską grupą farmaceutyczno-dermokosmetyczną. Pierwsza placówka sieci Cosmedica została otwarta w październiku 2000 roku przy ulicy Książkowej w Warszawie. Kolejne powstawały przy osiedlowych ulicach, w galeriach i centrach handlowych oraz w pasażach handlowych. Obecnie pod jej szyldem występują apteki i drogerie – 80 stacjonarnych punktów w 15 miastach w Polsce, a od 2009 roku również sklep online. Od 2018 roku spółka rozwija też koncept Cosmedica Zdrowy Punkt. W tych sklepach oferowane są produkty z kategorii zdrowej żywności i kosmetyków naturalnych.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony