HANDEL I DYSTRYBUCJA

E-commerce

HANDEL

 

21 czerwca 2021, 14:54wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Sieć Super-Pharm bardzo intensywnie nad swoją cyfrową odnogą biznesu. Do działu digital są poszukiwani m.in. specjaliści, którzy będą budować kanał sprzedaży Marketplace i B2B w Super-Pharm.

Super-Pharm startuje z nowym projektem w obszarze digital, którego szczegółów obecnie nie ujawnia. Firma poszukuje menedżerów, którzy będą odpowiedzialni za zbudowanie sprzedaży Marketplace i B2B, a następnie będą nią zarządzać na polskim rynku i prowadzić negocjacje kontraktów oraz umów z partnerami biznesowymi. Zatrudnione osoby będą także odpowiedzialne za wybór systemów do obsługi Marketplace oraz nadzór nad ich wdrożeniem.

Konieczne jest doświadczenie w sprzedaży Marketplace B2C oraz najlepiej, aby kandydaci mieli doświadczenie w branży health&beauty, szczególnie w kosmetycznej.

Jak napisał na biznesowym portalu społecznościowym Remigiusz Chrzanowski, Digital Director, członek zarządu Super-Pharm Poland: „Chcemy stać się najlepszą i największą w Polsce lokalizacją dla klientów szukających produktów i usług Health&Beauty”.

Super-Pharm bardzo intenstywnie rozwija się w kanale-commerce. Tylko w dwóch pierwszych miesiącach bieżącego roku Super-Pharm odnotowała 300 proc. wzrostu rok do roku sprzedaży w swoim sklepie internetowym. W 2020 r. w porównaniu do 2019 r. było to 500 proc. Czytaj: Super-Pharm także w tym roku notuje wzrosty w e-commerce.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony