REKLAMABeGlossy - banner główny - 16.07 - 16.08

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Duży punkt szczepień w Galerii Bronowice - o powierzchni 217 m kw. - zapewnia zachowanie odpowiedniego dystansu pomiędzy osobami

Duży punkt szczepień w Galerii Bronowice - o powierzchni 217 m kw. - zapewnia zachowanie odpowiedniego dystansu pomiędzy osobami (fot. materiały prasowe )

Pierwszy w Małopolsce punkt szczepień przeciw COVID-19 w centrum handlowym ruszył w Galeria Bronowice. Działa od poniedziałku 12 lipca i przez pierwsze trzy dni zaszczepił 500 osób. Klienci mogą przyjąć preparat przy okazji zakupów bez konieczności wcześniejszej rejestracji.

REKLAMAGOLDENBOX - belka w artykule - 16.07 - 16.08

W punkcie szczepień zlokalizowanym w Galerii Bronowice w Krakowie mogą zaszczepić się zarówno wszyscy chętni, którzy do tej pory tego nie zrobili, jak i osoby mające przyjąć drugą dawkę. Dotyczy to również szczepień najmłodszych od 12 roku życia. Nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja. Na miejscu należy wypełnić niezbędną dokumentację oraz przejść kwalifikację medyczną, na podstawie której podawany jest preparat. Organizatorem punktu szczepień jest Centrum Medyczne Unimed Kraków.

W galerii dostępna jest jednodawkowa szczepionka firmy Johnson&Johnson. W dyspozycji punktu są także preparaty dwudawkowe, takie jak Pfizer i Moderna – klienci mogą skorzystać ze szczepienia pełnym cyklem w/w preparatów, jak również zaszczepić się drugą dawką bez względu na miejsce przyjęcia pierwszej. Dzieciom i młodzieży od 12 roku życia podawany jest dwudawkowy preparat firmy Pfizer.

Punkt szczepień w Galerii Bronowice znajduje się na parterze, przy schodach ruchomych prowadzących na pasaż z bezpłatnego parkingu. Przygotowano go zgodnie z wymogami organizacyjno-technicznymi i wytycznymi dla tego typu placówek. Wyposażony został w odpowiedni sprzęt medyczny. Do dyspozycji odwiedzających go osób jest wykwalifikowany personel oraz lekarze. Szczepiący się przyjmowani są przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

– Galeria Bronowice jest pierwszym centrum handlowym w naszym regionie, w którym pojawił się punkt szczepień przeciw COVID-19. Dzięki współpracy z lokalną przychodnią może on zapewnić fachową obsługę oraz sprawne funkcjonowanie. Po kilku pierwszych dniach działania widzimy, że obecność tego typu placówki w centrum handlowym sprawdza się, a szczepieniem jest zainteresowanych sporo osób – mówi Aleksandra Mańka, dyrektor Galerii Bronowice.

Punkt szczepień czynny jest w godzinach otwarcia centrum handlowego. Codziennie dysponuje minimum 200 dawkami szczepionek – po podaniu tej puli lokal w danym dniu jest zamykany. Codziennie na stronie Galerii Bronowice (około południa) pojawia się informacja na temat dostępności dawek poszczególnych szczepionek.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony