REKLAMAIX FBK_Baner główny_23.04.-22.06.2021

PRODUCENCI I MARKI

 

14 maja 2021, 12:49Uber Eats pomaga szybko dostarczać kosmetyki w USA

Uber Eats pomaga szybko dostarczać kosmetyki w USA (fot. Shutterstock)

Po współpracy z The Body Shop pod koniec 2020 r. teraz przyszła kolej na partnerstwo Estée Lauder z platformą Uber Eats. Umożliwia ono klientom w USA dostawę ulubionych kosmetyków tego samego dnia - czytamy w Premium Beauty News.

Na razie istnieją tylko dwie marki należące do ELC, Jo Malone i Origins, których produkty można dostarczać za pośrednictwem Uber Eats w około 20 miastach w Stanach Zjednoczonych. To inicjatywa, która, jeśli zyska poparcie, może zostać rozszerzona na inne marki amerykańskiej firmy.

Kryzys zdrowotny wywołany pandemią COVID-19 doprowadził do zamknięcia sklepów i zmusił konsumentów do zwrócenia się w stronę zakupów online. To zmotywowało marki i sprzedawców detalicznych do szybkich zmian, aby sprostać nowemu popytowi. Ten trend w branży kosmetycznej zaowocował większą liczbą aplikacji typu wirtualne przymiarki i szybszymi usługami dostawy niż kiedykolwiek wcześniej.

W czasie pandemii wiele marek i sklepów wprowadziło - jeśli jej jeszcze nie miało - usługę click & collect, aby w ciągu kilku godzin ich produkty trafiły w ręce klientów. Nawet jeśli sklepy z kosmetykami są stopniowo ponownie otwierane na całym świecie, te nowe usługi dostawy mogą szybko zdobyć przychylność konsumentów, zwłaszcza tych, dla którzy pracują w domu.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony