PRODUCENCI I MARKI

Biznes

 

20 maja 2022, 14:56wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Foreo to szwedzka marka beauty-tech, oferująca urządzenia i kosmetyki do oczyszczania, masażu i pielęgnacji twarzy

Foreo to szwedzka marka beauty-tech, oferująca urządzenia i kosmetyki do oczyszczania, masażu i pielęgnacji twarzy (fot. materiały prasowe )

Foreo ogłosiło, że nie może już dłużej opóźniać wzrostu cen swoich produktów. Szwedzka marka wyjaśnia, że długo zwlekała z wprowadzeniem podwyżek, jakie gwałtowna inflacja i niepewny łańcuch dostaw wymusiły na wielu firmach. Obiecała jednak, że utrzyma dotychczasowe ceny do 1 czerwca. Nie podała, jak po tym dniu wzrosną  ceny.

Chociaż staraliśmy się unikać wzrostu cen, nie możemy dłużej tego opóźniać, ponieważ wpłynąć to może na pogorszenie jakości naszych produktów – mówi Boris Trupcevic, dyrektor generalny Foreo.

Dodaje równocześnie, że firma zobowiązuje się do utrzymania aktualnych cen w e-sklepie do 1 czerwca.

Poważnie podchodzimy do przejrzystości, dlatego chcemy uprzedzić naszych klientów o nadchodzących zmianach i dać im szansę na zakupy przed wzrostem cen – wyjaśnił Boris Trupcevic.

Foreo to szwedzka marka beauty-tech. Oferuje urządzenia do oczyszczania i masażu i pielęgnacji twarzy – Luna, Bear oraz UFO.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony