REKLAMAHeinz Glas_banner glowny_czerwiec-sierpień 2020
Warning: getimagesize(https://www.wiadomoscihandlowe.pl/img/artykuly/64866_lubomira-rochet-l’oreal-wskutek-pandemii_1.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad request in /home/vhost/wiadomoscikosmetyczne.pl/public_html/includes/klasy/class.artykuly.php on line 1376

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Lubomira Rochet, dyrektor ds. cyfrowych w firmie L’Oréal, ujawniła w Financial Times, że lockdown na całym świecie przyspieszył przejście na technologię cyfrową i mógł zasadniczo i na zawsze zmienić sposób, w jaki konsumenci kupują kosmetyki. Dlatego francuski gigant stawia teraz na sprzedaż internetową.

REKLAMAForum Branży Kosmetycznej (belka w artykułach) 4-31.08.2020 r.
Lubomira Rochet, wiceprezes wykonawcza i Chief Digital Officer L'Oreal

Lubomira Rochet, wiceprezes wykonawcza i Chief Digital Officer L'Oreal (fot. loreal.com)

 - Kryzys znacznie przyspieszył cyfrową transformację sektora kosmetycznego. W e-handlu osiągnęliśmy w ciągu ośmiu tygodni, co zajęłoby nam trzy lata - powiedziała Lubomira Rochet w wypowiedzi dla Financial Times.

Francuski gigant kosmetyczny jest zdania, że ​​wiele zachowań zakupowych nabytych przez konsumentów podczas zamknięcia przetrwa pandemię, a handel elektroniczny wzrośnie o 53 proc. w pierwszym kwartale roku budżetowego 2020, w porównaniu do tego samego trzymiesięcznego okresu w 2019 r.

Urządzenia do testowania kosmetyków L'Oréal zasilane przez Modiface dały francuskiemu koncernowi beauty przewagę konkurencyjną, a producent Maybelline szybko zmienił wydatki na marketing, aby skupić się na kanałach cyfrowych.

Firma przygotowuje się teraz do świata, w którym połowa całej sprzedaży odbywa się za pośrednictwem kanałów cyfrowych, a 80 proc. interakcji konsumentów odbywa się online.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony