REKLAMA

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

WYDARZENIA I PREMIERY

 

1 października 2019, 14:03wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Forum Branży Kosmetycznej 2019 odbędzie się 3 października w hotelu Sofitel Warsaw Victoria

Forum Branży Kosmetycznej 2019 odbędzie się 3 października w hotelu Sofitel Warsaw Victoria (fot. Wiadomości Kosmetyczne)

Już 3 października w warszawskim hotelu Sofitel Warsaw Victoria odbędzie się VII Forum Branży Kosmetycznej -konferencja B2B dla dostawców produktów i usług poświęcona wydarzeniom i trendom zachodzącym w branży kosmetycznej. Ostatnie miejsca czekają na producentów i dostawców usług.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA - Belka w artykuałch (13-28.02.2020)

Forum Branży Kosmetycznej to platforma biznesowa od wielu lat kojarząca ze sobą kluczowych graczy wpływających na rozwój rynku: producentów, importerów i dystrybutorów kosmetyków i chemii gospodarczej, menedżerów i kupców odpowiadających za zamówienia do sieci handlowych i największych firm dystrybucyjnych w Polsce i na świecie, dostawców usług i rozwiązań dla branży kosmetycznej i handlu.

W tym roku będziemy mówić m.in. o ekologicznym nurcie, kosmetykach naturalnych, wpływie nowych technologii na handel na i zachowania konsumentów. 

Konferencja organizowana przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę biznesowych tytułów "Wiadomości Kosmetyczne" i "Wiadomości Handlowe" oraz portali wiadomoscikosmetyczne.pl i wiadomoscihandlowe.pl, łączy wykłady ekspertów, dyskusje panelowe, prezentacje trendów oraz targi nowości. Przede wszystkim daje jednak możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów pomiędzy potencjalnymi partnerami w biznesie.

W Forum Branży Kosmetycznej wezmą udział prezesi, dyrektorzy i kupcy z najważniejszych sieci handlowych polskich i zagranicznych: drogeryjnych, perfumeryjnych, aptecznych, super- i hipermarketów, dyskontowych, handlu wolnocłowego, stacji benzynowych; wiodący producenci i importerzy kosmetyków (w tym innowacyjne marki dopiero wchodzące na rynek), najwięksi dystrybutorzy zajmujący się budowaniem sieci sprzedaży dla marek na rynkach zagranicznych i polskim; a także dostawcy usług i innowacyjnych rozwiązań dla branży kosmetyczno-chemicznej i handlu. Specjalnie na Forum Branży Kosmetycznej przyjadą prezesi i dyrektorzy zakupów z firm dystrybucyjnych i sieci handlowych z Hiszpanii, Gruzji, Ukrainy i Mongolii. 

To znakomita okazja do nawiązania biznesowych kontaktów i osobistego spotkania osób odpowiedzialnych za zarządzanie ofertą w handlu! To także ostatnie chwile na rejestrację oraz na dołączenie do grona partnerów i wystawców na Forum Branży Kosmetycznej 2019!

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony