W tym roku odbędzie się jubileuszowa, 25. edycja największej imprezy branżowej na Bliskim Wschodzie - targów Beautyworld Middle East

W tym roku odbędzie się jubileuszowa, 25. edycja największej imprezy branżowej na Bliskim Wschodzie - targów Beautyworld Middle East (fot. materiały prasowe)

W obliczu panującej sytuacji epidemicznej oraz ograniczeń w podróżach i organizacji wydarzeń, Messe Frankfurt w porozumieniu z partnerami zdecydowało się zmienić datę tegorocznej edycji targów Beautyworld Middle East. 25. jubileusz największej imprezy branżowej na Bliskim Wschodzie poświęconej produktom kosmetycznym do ciała, włosów oraz paznokci odbędzie się w dniach 23-25 listopada 2020 r.

Ogłoszono nową datę Beautyworld Middle East 2020, która odbywa się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w Dubaju. 25. edycja największej w regionie wystawy produktów kosmetycznych, odbędzie się w dniach 23-25 ​​listopada 2020 r. w Dubai World Trade Centrum.

Organizator wystawy Messe Frankfurt na Bliskim Wschodzie poinformował, że nowa data została wybrana po zebraniu opinii i konsultacjach z centrum targowym, wystawcami, gośćmi, partnerami handlowymi i stowarzyszeniami.

Beautyworld Middle East 2020 został początkowo przełożony na sierpień. Jednak wciąż trwające ograniczenia w międzynarodowych podróżach, a także niepewność wokół dalszej obecności wirusa zdecydowały o przesunięciu na jesień. Elaine O’Connell, dyrektor targów Beautyworld na Bliskim Wschodzie, powiedziała, że ​​zdecydowana większość zainteresowanych stron poparła listopadową datę.

– Naszym priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo naszych wystawców i odwiedzających, tak by globalny przemysł kosmetyczny mógł nadal funkcjonować w tych trudnych czasach.  Ciężko pracujemy, aby zapewnić naszym klientom niezbędne narzędzia, wiedzę i kontakty biznesowe – powiedziała O’Connell.

Dodała, że ​​wszystkie umowy z wystawcami są nadal ważne. Odbędą się też wszystkie zaplanowane wcześniej wydarzenia w ramach Beautyworld Middle East 2020, takie jak Beautyworld Middle East Awards, Front Row, Beauty Business Conference, Quintessence i Nail It. Zapewniła, że zarówno przedstawiciele handlu jak i firm produkcyjnych znajda na nich inspirację, wiedzę i mnóstwo przydatnych informacji pomocnych w prowadzeniu biznesu.

Beautyworld Middle East obejmuje sześć grup produktów: 1. kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów, paznokci i dla salonów fryzjerskich,  2. kosmetyki do pielęgnacji skóry, 3. higiena osobista, 4. maszyny, opakowania, surowce i produkcja kontraktowa, 5. składniki do produkcji perfum i gotowe zapachy, 6. kosmetyki naturalne i organiczne.

Do nagrody Beautyworld Middle East Awards zakwalifikowano 67 finalistów spośród ponad 250 zgłoszeń rywalizujących w 10 kategoriach. Zwycięzcy zostaną wyłonieni podczas gali w Ritz Carlton DIFC po pierwszym dniu Beautyworld.

Trzydniowy Front Row powraca z interaktywnym programem makijażu na żywo i pokazami stylizacji włosów, przeplatanymi odważnymi pokazami prezentującymi największe trendy i innowacje w świecie beauty.

Inne wydarzenia to:  5. edycja Quintessence – wydarzenie zapoznające ze światem niszowych perfum,

Nail It! – konkurs stylizacji paznokci,

oraz trzydniowa konferencja Beauty Business.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony