REKLAMAFBK 2020 - baner główny - 24.09.-19.11.2020

KONSUMENT i TRENDY

TRENDY

KORONAWIRUS

 

14 października 2020, 14:55wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Grupa dentsu przeprowadziła trzecią falę badania

Grupa dentsu przeprowadziła trzecią falę badania "Polacy w pandemii". Poprzednie odbyły się w marcu i w maju. (fot. Shutterstock)

Grupa dentsu już po raz trzeci zbadała Polaków podczas pandemii. W cyklicznym badaniu "Polacy w pandemii" firma sprawdziła zachowania, emocje oraz sytuację zawodową i finansową w kraju. Okazuje się, że Polacy bardziej niż pandemii obawiają się obecnej sytuacji finansów publicznych czy zmian klimatycznych.

REKLAMA

Analizie poddano także zjawiska takie jak koronasceptycyzm czy obawa przed udziałem w życiu społecznym w tym powrót dzieci do szkoły, tradycyjny handel, uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych itd. Dla 44 proc. badanych codzienną trudnością/wyzwaniem jest obowiązek zasłaniania nosa i ust.

41 proc. nie widzi żadnych barier w przypadku zakupów online. 17 proc. ankietowanych oczekuje wprowadzenia zmian w ofercie produktowej marek, 21 proc. deklaruje mniejsze zainteresowanie lokalnymi i polskimi produktami - ze względu na niepewność sytuacji zwracają uwagę na ceny towarów.

Badanie "Polacy w pandemii" zostało przeprowadzone z myślą o klientach grupy dentsu. Patronat nad badaniem objęła rozgłośnia RMF FM. Projekt jest wspierany komunikacyjnie przez agencję prasową Newseria.

Ankieta została przeprowadzona na panelu internetowym (CAWI) na reprezentatywnej próbie ogólnopolskiej; Grupa celowa: mężczyźni i kobiety w wieku 18-59 lat.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony