REKLAMAFBK-banner główny-lipiec 2020

KONSUMENT i TRENDY

RAPORTY I ANALIZY

 

9 stycznia 2020, 12:09wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Trendy brytyjskie na 2020 rok przedstawiła platforma beauty Treatwell

Trendy brytyjskie na 2020 rok przedstawiła platforma beauty Treatwell (fot. Adobe)

Wraz z nadejściem 2020 r. analizujemy trendy w urodzie, które mogą wejść do głównego nurtu w nowym roku. Według strony zajmującej się rezerwacjami  zabiegów beauty Treatwell, w Wielkiej Brytanii rośnie liczba zainteresowanych mocnym makijażem, ekstremalnymi rzęsami i pielęgnacją skóry skoncentrowaną na mikrobiomie.

REKLAMA

Raport pod nazwą Beautywell 2019 r. pokazał apetyt pokolenia Z na lśniące, żywe, kolorowe piękno i odważne odcienie. Zgodnie z silnym trendem ekstrawaganckiej urody, rezerwacje na założenie biżuterii do zębów na stronie Treatwell wzrosły o 971 proc. rok do roku.

Odważne rzęsy mają swoje pięć minut już od pewnego czasu i pomimo przewidywań ekspertów nt. odwrotu od sztuczności, trend ten wydaje się być kontynuowany na Wyspach Brytyjskich. Rezerwacje na zabiegi przedłużenia rzęs przez Treatwell wzrosły o 36 proc. w 2019 roku a zapotrzebowanie na Russian Lashes (zabieg, w którym do każdego naturalnej rzęsy dodaje się do ośmiu sztucznych rzęs) wzrosło o niewiarygodne 794 proc.

W ostatnim dziesięcioleciu pielęgnacja skóry stała się głównym tematem w przemyśle kosmetycznym. Treatwell przewiduje, że w 2020 roku uwaga konsumentów zostanie jeszcze bardziej skierowana na koncepcję „mikrobiomu”. Wyszukiwanie informacji o mikrobiomie, bakteriach, grzybach i pasożytach żyjących na powierzchni skóry, zwiększyło się o 110 proc. w Google w ciągu ostatniego roku i  trend ten w nowym roku może jeszcze wzrosnąć.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony