REKLAMAHeinz Glas Banner Główny październik 2020

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

PERSONALIA

 

19 grudnia 2019, 13:23Artur Narodowski był związany z firmą Sarantis przez 25 lat

Artur Narodowski był związany z firmą Sarantis przez 25 lat (fot.wiadomoscikosmetyczne.pl)

Artur Narodowski, po 25 latach, odchodzi z firmy Sarantis Polska. W ostatnich latach pełnił funkcję dyrektora operacyjnego ds. handlowych i odpowiadał za sprzedaż w rynku tradycyjnym.

REKLAMA

Artur Narodowski żegna się z firmą Sarantis, z którą był związany przez 25 lat. Pracował na stanowiskach dyrektora handlowego regionu południe, następnie dyrektora handlowego ds. rynku tradycyjnego, a ostatnio  dyrektora operacyjnego ds. handlowych. Wraz z zespołem odpowiadał za sprzedaż na rynku tradycyjnym, blisko współpracował z dystrybutorami oraz sieciami lokalnymi i franczyzowymi działającymi w tym kanale. Przez wiele lat zasiadał także w jury konkursu Drogeria Roku.

Artur Narodowski nie poinformował o swoich dalszych planach zawodowych.

Grupa Sarantis ma siedzibę w Atenach. Sprzedaje produkty należące do 80 marek i są to m.in. STR8, Kolastyna, Jan Niezbędny. W Polsce firma oferuje przede wszystkim mydła w kostce, żele pod prysznic, dezodoranty, perfumy, a także detergenty oraz produkty dla gospodarstwa domowego. Obecnie Sarantis czeka na zgodę UOKiK na przejęcie marki Luksja od PZCussons. Firma Sarantis będzie także prowadziła dystrybucję niektórych marek PZ Cussons, takich jak Carex, Original Source i Morning Fresh w Polsce oraz w krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Sarantisowy 1 22 dni temu

  Artur, wróć.

  Edytowany: 21 dni temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony