PRODUCENCI I MARKI

PERSONALIA

 

31 marca 2021, 13:10wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Paulina Makarczyk, współwłaścicielka Firmy Rodzinnej Makarczykowie, produkującej kosmetyki dla niemowląt i dzieci Skarb Matki, zmarła 29 marca 2021 r.

Paulina Makarczyk, współwłaścicielka Firmy Rodzinnej Makarczykowie, produkującej kosmetyki dla niemowląt i dzieci Skarb Matki, zmarła 29 marca 2021 r.

Paulina Makarczyk, współwłaścicielka Firmy Rodzinnej Makarczykowie zmarła 29 marca w szpitalu w Warszawie. Wraz z bratem prowadziła firmę produkującą kosmetyki dla dzieci i niemowląt Skarb Matki.

Paulina Makarczyk, współwłaścicielka Firmy Rodzinnej Makarczykowie, produkującej kosmetyki dla niemowląt i dzieci Skarb Matki, zmarła 29 marca 2021 r. z powodu ciężkiej choroby. O śmierci poinformował brat, Paweł Makarczyk.

W poniedziałek 29 marca moja siostra, wspólniczka - współwłaścicielka Firmy Rodzinnej Makarczykowie, Paulina Makarczyk, zmarła w Szpitalu przy ul. Banacha w Warszawie.
Przyczyną śmierci był rozległy nowotwór. Był to wyjątkowo agresywny guz, który dawał przerzuty. O chorobie dowiedzieliśmy się kilka tygodni temu, niestety siostra nie dotrwała do pierwszej chemii. Jej stan pogorszył się skokowo. Zmarła we śnie. Jako rodzina katolicka jesteśmy szczęśliwi ze Paulina jest już u Boga, wolna od tych wszystkich ziemskich trosk. Jednocześnie po ludzku jest mi niesamowicie przykro ze spotkam ją wkrótce, ale już nie na ziemi. Paulina do końca była sobą, świadoma, pogodna, silna, pozytywnie nastawiona
– napisał Paweł Makarczyk.

Rodzinie, bliskim, przyjaciołom Pani Pauliny Makarczyk składamy wyrazy współczucia. 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Apteka 1 28 dni temu

  Bardzo przykro że tak Młodzi ludzie odchodzą ...

  Edytowany: 23 dni temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony