REKLAMATestowane przez WK
Premiera raportu odbędzie się już 23 września 2021 r. Start konfernecji online o godz. 14.00

Premiera raportu odbędzie się już 23 września 2021 r. Start konfernecji online o godz. 14.00

Ponad 2 tys. konsumentów wypowiedziało się na temat swoich rytuałów pielęgnacyjnych, ulubionych kosmetyków,  miejsc ich kupowania, eko-trendów i innych czynników, które kierują nimi przy wyborach marek i produktów. w badaniu przeprowadzonym przez Mobile Institute. Już 23 września odbędzie się premiera potężnego raportu Beauty & The Future, który pokaże jakie zjawiska będą kształtowały rynek kosmetyczny.

REKLAMATestowane przez WK baner w artykule

Branża Beauty w Polsce jest bardzo silna. Polskie kosmetyki odnoszą sukcesy zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym. Pandemia sprawiła zaś, że kosmetyki stały się jedną z wiodących kategorii zakupowych w Internecie. Zmieniły się zwyczaje zakupowe.

7 na 10 internautów deklaruje już, że ich wydatki kosmetyczne online są takie same lub większe jak w sklepach tradycyjnych. Kategoria urodowa jest też tą, która jako jedna z pierwszych reaguje na trendy konsumenckie.

Klienci kupujący kosmetyki znacznie częściej niż inni zwracają uwagę na naturalność i ekologiczność tak samych produktów urodowych, jak i ich opakowań oraz form dostawy. Wśród wyraźnych trendów widać też ogromny wzrost zainteresowania kosmetykami wśród polskich mężczyzn.

A co przyniesie przyszłość? To pokaże raport Beauty and The Future przygotowany przez firmę badawczą Mobile Institute. Premiera raportu odbędzie się już 23 września o godz. 14.00 . Podczas online konferencji poza prezentacją ciekawych i zaskakujących w wielu obszarach wyników pozyskanych od ponad 2000 konsumentów, odbędą się dwa eksperckie panele dyskusyjne „Now” and „Future”, które poprowadzą Katarzyna Bochner-Boguta, redaktor naczelna wiadomoscikosmetyczne.pl oraz Angelika Przezdziek e-commerce manager marki Kosmetyki Naturativ. Wiadomości Kosmetyczne są wyłącznym patronem medialnym wydarzenia.

     ZAPISZ SIĘ      

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony