REKLAMAWH Market_banner glowny_maj-czerwiec 2020

WYDARZENIA I PREMIERY

 

26 listopada 2019, 16:51wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Uroczysta gala w Osace, zorganizowana z okazji jubileuszu sześćdziesięciolecia Nippon Menard Cosmetic, zgromadziła ponad 2500 zagranicznych i krajowych partnerów oraz konsultantów firmy

Uroczysta gala w Osace, zorganizowana z okazji jubileuszu sześćdziesięciolecia Nippon Menard Cosmetic, zgromadziła ponad 2500 zagranicznych i krajowych partnerów oraz konsultantów firmy (fot. materiały prasowe/Quality Missala)

Japońska firma Nippon Menard Cosmetic świętuje jubileusz sześćdziesięciolecia swojego powstania. Z tej okazji, w trakcie uroczystej gali w Osace, uhonorowani zostali najlepsi partnerzy biznesowi firmy z całego świata. W ich gronie znalazła się perfumeria Quality Missala, wyłączny dystrybutor produktów Menarda w Polsce.

REKLAMA

Firma Nippon Menard Cosmetic została założona w 1959 roku w Nagoi. Od samego początku budowała swoją pozycję na silnym dziale badań i rozwoju oraz najnowocześniejszych technologiach. Do produkcji kosmetyków pozyskuje składniki pochodzące z własnych upraw.

Współpraca z Quality Missala rozpoczęła się w 2006 roku. Wówczas na półkach perfumerii pojawiła się kolekcja Embellir. Z biegiem kolejnych lat, oferta była sukcesywnie wzbogacana o produkty kolekcji Saranari, Colax, Beauness, Fairlucent i Tsukika, a także luksusowe kosmetyki do makijażu Menard Jupier.

Obecnie Quality Missala jest dystrybutorem Menarda w Polsce i Europie. Jej ważne miejsce w gronie partnerów biznesowych potwierdziła nagroda Menard Excellence Award, otrzymana z rąk Junichi Nonogawy, prezesa firmy.

Quality Missala oferuje ekskluzywne perfumy i kosmetyki pielęgnacyjne. Perfumerie znajdują się w Warszawie (hotel Marriott, DM Klif, Dom Perfum Quality Missala), Gdańsku, Łodzi, Opolu, Poznaniu, Toruniu i Wrocławiu. Produkty reprezentowane przez Perfumerię Quality Missala dostępne są także we współpracujących z firmą niezależnych perfumeriach partnerskich oraz salonach kosmetycznych i ośrodkach spa.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony