WYDARZENIA I PREMIERY

 

9 czerwca 2021, 09:35wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Kate Winslet

Kate Winslet (fot. Instagram Kate Winslet Official)

L’Oréal Paris wyznaczył Kate Winslet na globalną ambasadorkę. Gwiazda dołącza do zróżnicowanej listy ambasadorek francuskiego koncernu, na której znalazły się też m.in. Eva Longoria czy Gemma Chan.

Delphine Viguier-Hovasse, Global Brand President L'Oréal Paris tak skomentowała tę nominację: - Kate Winslet to prawdziwa ikona — w filmie i jako silna kobieta — wzmacniający głos w naszej misji w L'Oréal Paris: uwierz w siebie, aby następne pokolenie nie wątpiło w siebie ani przez chwilę. Ze swoim talentem do pokazywania historii kobiet i wspierania tych, którzy nie mają głosu, Kate Winslet dołączyła do L’Oréal Paris – aby zachęcić kobiety do poznania swojej wartości, celebrowania swojej urody i odważenia się na bycie sobą.

- Jestem zachwycona, że mogę dołączyć do sióstr L’Oréal Paris, aby powiedzieć: potrzeba odwagi i siły, aby uwierzyć, że jesteś tego warta. Czasami możesz czuć się, że w ogóle nie jesteś tego warta - powiedziała Kate Winslet nawiązując do słynnego sloganu francuskiego koncernu. - Wszyscy mamy takie chwile i to czyni nas ludźmi. Ale im więcej wypowiadasz takich słów i wiesz, kim naprawdę jesteś i z czym się utożsamiasz, to z czasem i wiarą w siebie, ty też poczujesz się tego warta.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony