REKLAMANajlepszy Produkt 2022_ogloszenie wynikow_ baner główny

WYDARZENIA I PREMIERY

 

2 grudnia 2021, 11:15wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Świąteczne warsztaty stylizacji paznokci Neonail odbyły się pod okiem Patrycji Jewsieni, manicurzystki gwiazd, która od lipca jest oficjalną stylistką marki

Świąteczne warsztaty stylizacji paznokci Neonail odbyły się pod okiem Patrycji Jewsieni, manicurzystki gwiazd, która od lipca jest oficjalną stylistką marki (fot. wiadomoscikosmetyczne.pl)

Świąteczne warsztaty stylizacji paznokci Neonail odbyły się pod okiem Patrycji Jewsieni, manicurzystki gwiazd, która od lipca jest oficjalną stylistką marki. W spotkaniu uczestniczyła także Anna Halarewicz, twórczyni ozdobnych opakowań zestawów prezentowych Neonail, która dla uczestniczek warsztatów przygotowywała świąteczne ilustracje.

REKLAMANajlepszy Produkt 2022_ogloszenie wynikow_baner w artykule

Grudniowe spotkanie z marką Neonail odbyło się w świątecznej atmosferze. Także tworzone pod okiem Patrycji Jewsieni, manicurzystki gwiazd, stylistki Neonail stylizacje paznokcie miały świąteczne elementy, takie jak gwiazdki, laski Mikołaja czy mikołajowe czapeczki. Podczas gdy uczestniczki warsztatów zmagały się z manicurem, ilustratorka Anna Halarewicz, twórczyni ozdobnych opakowań zestawów prezentowych Neonail, przygotowywała rysunkowe niespodzianki.

Marka Neonail to głównie lakiery hybrydowe, ale też emalie tradycyjne i produkty do pielęgnacji dłoni i makijażu twarzy. Ma trzy salony, które równocześnie są centrami szkoleń – w warszawie w Galerii Młociny, a także w Poznaniu i we Wrocławiu. Sprzedaż odbywa się także na 220 wyspach w galeriach handlowych. Ich liczba nie jest zamknięta, ale firma nie ma rozbudowanego planu ekspansji.

– Stale przyglądamy się rynkowi. Sprawdzamy, która lokalizacja mogłaby być perspektywiczna. Jednak współpracując z drogeriami multibrandowymi i hurtowniami, nie wszędzie chcemy otwierać kolejne wyspy. Staramy się nie dublować z naszymi partnerami biznesowymi na rynkach, które są przez nich obsługiwane – wyjaśnia Magda Stoińska, PR manager Neonail.

Według niej moda na staranny manicure i hybrydę nie znika i nic tego nie zapowiada. Wprost przeciwnie zainteresowanie lakierami i produktami do stylizacji paznokci jest coraz większe.

– Nawet w pandemii dziewczyny chcą mieć piękne paznokcie. Teraz jednak częściej malują je same w domu. Tym bardziej, że oprócz tradycyjnych lakierów hybrydowych zaoferowaliśmy im lakiery Simple 3 w1, które są uproszczoną wersją hybrydy. W jednej buteleczce mamy bazę, kolor i top. Malujemy dwa razy, suszymy pod lampą i mamy idealny manicure przez dwa tygodnie – mówi Magda Stoińska.

Neonail prowadzi sprzedaż także przez stronę internetową, a dodatkowo rozwija sieć pod brandem Neonail Expert. Jest to oferta dla salonów kosmetycznych. Marka należy do firmy Cosmo Group, która w swoim portfolio ma również marki Mylaq i Neo Make Up.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony