WYDARZENIA I PREMIERY

 

23 grudnia 2021, 16:00wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Świąteczna kampania w social mediach Yope ma na celu podkreślić, na jak wielu płaszczyznach można pomóc seniorom.

Świąteczna kampania w social mediach Yope ma na celu podkreślić, na jak wielu płaszczyznach można pomóc seniorom. (fot. mat. pras. Yope)

Święta Bożego Narodzenia to czas dzielenia się i wspierania potrzebujących. Dlatego, jak co roku, Yope wspiera inicjatywy, które powstały, by dawać ludziom radość, wsparcie i nieść pomoc.

W tym roku pracujemy z inicjatywami wspierającymi seniorów. Bo Święta szczególnie łączą pokolenia, a niespożyta życiowa energia seniorów daje nam tyle dobrego! – mówi Joanna Pawełczak, CSR Manager Yope.

Świąteczna kampania w social mediach Yope ma na celu podkreślić, na jak wielu płaszczyznach można pomóc seniorom. Oprócz wspierania tych najbardziej potrzebujących celem firmy jest zachęcenie młodszego pokolenia do wspierania seniorów i dzielenia się z nimi swoimi umiejętnościami często bardzo potrzebnymi do funkcjonowania w ówczesnym świecie, jak założenie konta w mediach społecznościowych, stworzenie strony internetowej czy korzystanie z internetu.

Jestem przekonana, że powinniśmy robić wiele by wspierać takie inicjatywy, bo seniorzy, to ludzie, którzy obdarowują niesamowitą energią i pragną, aby nie być wyłączonym z życia społecznego ze względu na swój wiek. Pamiętajmy, aby szczególnie w tym Świątecznym okresie dzielić się tym, co dobre, bo najlepsze jest w nas… w środku! – dodaje Magdalena Dudarska-Rodak, Influencer Manager Yope, pomysłodawczyni kampanii #Najlepszejestwśrodku

Kogo wparło Yope:

Klubokawiarnia Pora na seniora tętni życiem – Pani Basia serwuje kawę, w sali odbywają się warsztaty jogi, pilates, tańca, przy stolikach goście grają w brydża, szachy. Słychać głosy i radosny śmiech. Klubokawiarnia to miejsce stworzone z marzenia, aby Seniorzy mogli aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym i kulturalnym. Pragniemy przywrócić im radość życia – deklarują twórczynie miejsca Justyna i Kasia. To się zdecydowanie udało!

Zepsuł Ci się zegarek, parasol albo bucik? Zegarmistrz, parasolnik, gorseciarka, repasacja pończoch, szewc to w dzisiejszych czasach usługi znikające z miejskiego pejzażu. A nie musi tak być – Dziadkowie biznesu, to inicjatywa stworzona przez grupę studentów, którzy wspierają istniejące od lat biznesy osób starszych. Znajdziesz ich na instagrami oraz… w specjalnej aplikacji! Zainstaluj ją i poszukaj w swojej okolicy rymarza – może kupisz u niego piękny portfel na prezent dla mamy?

– Osoby starsze przebywające w domach opieki są samotne. Chcemy im pokazać, że ktoś o nich pamięta, a indywidualnie przygotowany prezent sprawia, że czują się ważni i docenieni – mówią Roksana i Mateusza Góral, którzy już czwarty rok organizują akcję Święty Mikołaj dla Seniora, która trafia już do ponad 7 tys. potrzebujących. Inicjatywa łączy Seniorów przebywających w placówkach opiekuńczych, którzy wysyłają listy do Świętego Mikołaja, z wolontariuszami, którzy na te listy odpowiadają wysyłając paczki. Yope co roku przekazuje seniorom kosmetyki, by obdarować świąteczną atmosferą Starsze osoby, którymi opiekuje się fundacja.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony