WYDARZENIA I PREMIERY

 

12 lutego 2021, 12:08wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Aż 74 proc. konsumentów wybiera produkty oznaczone logotypem „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów”

Aż 74 proc. konsumentów wybiera produkty oznaczone logotypem „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów” (fot. materiały własne)

Już w przyszły czwartek – 18 lutego – odbędzie się uroczysta Gala ogłoszenia wyników badania konsumenckiego „Najlepszy Produkt 2021 – Wybór Konsumentów”. Jubileuszowa, 10 edycja przypada na trudny czas pandemii i jej rozstrzygnięcie odbędzie się wirtualnie. Zapraszamy do rejestracji!

REKLAMANina Słupska_Baner w artykule (luty-marzec 2021)

Już 18 lutego o godzinie 18:00 spotka się z Państwem Tomasz Kammel, który przekaże Państwu wyniki badania „Najlepszy Produkt 2021 – Wybór Konsumentów”.

Celem badania jest wyłonienie, na podstawie opinii konsumentów, najlepszych produktów FMCG które trafiły do sprzedaży w ciągu minionego roku. Tegoroczna edycja wskaże bestsellery – najlepsze nowości spożywcze, chemiczne i kosmetyczne, które zostały wprowadzone do sprzedaży w okresie od 1 września 2019 do 30 września 2020 roku. Badanie przeprowadził renomowany instytut badawczy GfK Polonia.

Nie może Państwa zabraknąć na tegorocznej Gali!

ZAREJESTRUJ SIĘ  

Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów® to znak, który sprzedaje, a potwierdzają to badania – aż 74 proc. konsumentów wybiera produkty oznaczone logotypem „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów”, to świadczy o sile znaku i zaufaniu, jakim darzą go konsumenci.

Organizatorem badania jest Wydawnictwo Gospodarcze, wydawca tytułów „Wiadomości Handlowe” i „Wiadomości Kosmetyczne”. Od 15 lat jesteśmy organizatorem badań rynkowych takich jak: „Perły Rynku FMCG”, „Perły Rynku Kosmetycznego”, „Perły Regionu”, „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów” oraz „Ulubiona Marka Polaków”. Do Wydawnictwa Gospodarczego należą branżowe portale wiadomoscihandlowe.pl oraz wiadomoscikosmetyczne.pl.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z:

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony