REKLAMATestowane przez WK
Pełna reprezentacja misiów Rossmanna czeka na swoich fanów. Do nabycia są tylko w drogeriach stacjonarnych

Pełna reprezentacja misiów Rossmanna czeka na swoich fanów. Do nabycia są tylko w drogeriach stacjonarnych (fot. wiadomoscikosmetyczne.pl)

Od dwóch tygodni trwa akcja „Podaruj misia”. Tym razem Rossmann zamówił aż 200 tys. zabawek. To o 80 tys. więcej niż w ubiegłorocznej edycji. Czy tym razem misiów wystarczy dla wszystkich zainteresowanych?

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

Rossmann, po doświadczeniach z ubiegłego roku (o czym można było przeczytać w naszym tekście pt. Misie wracają do Rossmanna) z okazji 17 edycji charytatywnej akcji „Podaruj misia” zdecydował się znacząco zwiększyć pulę zabawek. Już rok temu sieć zamówiła 120 tys. misiów, czyli o 20 tys. więcej niż w 2020 r. Jednak nadal pojawiały się głosy o brakach. Dlatego w tym roku do sprzedaży trafi w sumie 200 tys. pluszaków. To o 80 tys. więcej w stosunku do poprzedniej edycji.

– Podjęliśmy taką decyzję po sygnałach w ubiegłym roku, że klienci chcieli kupować misie, ale nie zawsze były one dostępne w pobliskiej drogerii – mówi portalowi wiadomoscikosmetyczne.pl Agata Nowakowska, rzecznik prasowy Rossmann SDP.

O ile w ubiegłym roku już 3 dnia od uruchomienia sprzedaży pojawiły się sygnały o problemach z dostępnością misiów, tak w tym – 2 stycznia (dwa tygodnie po premierze) na rossmannowych półkach siedzi pełna reprezentacja maskotek. 

Każda edycja akcji „Podaruj misia” cieszy się ogromnym zainteresowaniem konsumentów. Co roku dochód z zakupu maskotek przeznaczony jest na pomoc najmłodszym potrzebującym. Tym razem fundacja TVN planuje wsparcie zbiórki na budowę Centrum Psychiatrii i Onkologii dla Dzieci i Młodzieży. Inwestycja ma potrwać dwa lata.

Wiele osób wspiera akcję od lat, każdego roku kupując misia w wybranej stylizacji, zaprojektowanej we współpracy z gwiazdami TVN

– Kupuje miśki dla mojej córki od kilkunastu lat. Jest już dorosła, ale zawsze przypomina, że czeka na misia na mikołajki – napisał jeden z czytelników portalu wiadomoscikosmeyczne.pl. 

Frustrację klientów wywołują jednak problemy z dostępnością pluszaków. Warto jednak przypomnieć, że w akcji „Podaruj misia” chodzi o pomaganie. Można to zrobić nie tylko przez zakup miasia, ale też wysyłając sms-a o treści POMAGAM na 7356 (koszt 3,69 z VAT), robiąc wpłatę Blik na nr 509 559 966 lub wykonując przelew online poprzez stronę fundacji TVN Nie Jesteś Sam.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 15

 • 9
  BARDZO PRZYDATNY
 • 2
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 4
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony