wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
„Jesteś piękna. Sekrety holistycznej pielęgnacji” to kompendium wiedzy o kompleksowej pielęgnacji. Liczba książek jest limitowana, a akcja promocyjna trwa do wyczerpania jej zapasów i obejmuje wszystkie 53 stacjonarne drogerie Ziko Dermo

„Jesteś piękna. Sekrety holistycznej pielęgnacji” to kompendium wiedzy o kompleksowej pielęgnacji. Liczba książek jest limitowana, a akcja promocyjna trwa do wyczerpania jej zapasów i obejmuje wszystkie 53 stacjonarne drogerie Ziko Dermo (fot. materiały prasowe )

W drogeriach Ziko Dermo rozpoczęła się akcja „Holistyczna pielęgnacja z Ziko Dermo”,  której celem jest zwiększenie świadomości klientek w sprawie dbania o siebie wewnętrznie i zewnętrznie. Pomóc im w tym ma książka „Jesteś piękna. Sekrety holistycznej pielęgnacji”, którą otrzymają w drogeriach stacjonarnych Ziko Dermo za 6 zebranych naklejek oraz 1 grosz.

Dermokonsultantki Ziko Dermo już od 10 lat słuchają o marzeniach, potrzebach i oczekiwaniach kobiet w kwestii dbałości o zdrowie, skórę i włosy. Dlatego drogeria postanowiła stworzyć kompendium wiedzy o kompleksowej pielęgnacji. Książka „Jesteś piękna. Sekrety holistycznej pielęgnacji” kosztuje tylko jeden grosz. Jednak aby ją otrzymać trzeba zebrać sześć naklejek otrzymywanych za każde 50 zł wydane na zakupy.

Publikacja ostała podzielona na 10 rozdziałów, z których każdy został poświęcony innemu zagadnieniu. Czytelniczki dowiedzą się, na czym polega świadoma pielęgnacja oraz jak właściwie rozpoznać potrzeby swojej skóry i włosów. Nauczą się dobierać odpowiednie dermokosmetyki, a także będą wiedziały, jak zorganizować domowe SPA.

Nie zabrakło też wywiadów z gwiazdami: Katarzyna Zielińska, Monika Mrozowska, Maja Popielarska, Katarzyna Żak, Agata Młynarska, Mariola Bojarska-Ferenc i Beata Tadla opowiadają o sekretach swoich rytuałów pielęgnacyjnych. Dermokonsultantki Ziko Dermo dzielą się wiedzą w zakresie dbania o ciało, twarz i włosy, a lekarze dermatolodzy podpowiadają, jakie kosmetyki są polecane do różnych typów skóry.

Liczba książek jest limitowana, a akcja promocyjna trwa do wyczerpania jej zapasów i obejmuje wszystkie 53 stacjonarne drogerie Ziko Dermo.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony