wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Wśród nominowanych w konkursie e-Commerce Polska awards, znalazły się Hebe, Sephora, Super-Pharm oraz YourKAYA.pl. Hebe jest nominowane w aż czterech kategoriach

Wśród nominowanych w konkursie e-Commerce Polska awards, znalazły się Hebe, Sephora, Super-Pharm oraz YourKAYA.pl. Hebe jest nominowane w aż czterech kategoriach (fot. wiadomoscikosmetyczne.pl)

Izba Gospodarki Elektronicznej przedstawiła nominowanych w 10 edycji konkursu „e-Commerce Polska awards”. Laureatami konkursu są największe i najbardziej innowacyjne brandy działające w Polsce. Wśród nominowanych znalazły się e-drogerie, e-perfumerie oraz sklepy marek kosmetycznych.

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

To już 10 edycja konkursu Izby Gospodarki Elektronicznej. e-Izba wyróżnia najlepszych przedsiębiorców z branży e-commerce w Polsce. Wśród nominowanych w poszczególnych kategoriach znalazły się Hebe, Sephora, Super-Pharm oraz Yourkaya.pl

Hebe zostało nominowane, aż w 4 kategoriach: Design roku, Best in omnichannel, Best on mobile oraz Best e-commerce retailer.

Sephora znalazła się wśród nominowanych w dwóch kategoriach: Best in omnichannel oraz Best e-commerce retailer

Super-Pharm znalazła się wśród pretendentów do nagrody w kategorii Best on mobile.

Natomiast  firma Yourkaya.pl została nominowany w kategorii Best in CSR.

Głosowanie jury w konkursu e-Commerce Polska awards 2022 zostało już zakończone. Wyniki głosowania przeszły audyt kancelarii Porębski i Wspólnicy. Laureatów poznamy na Gali Dekady e-Commerce Polska awards, która odbędzie się 22 września 2022 roku w Warszawie. 

Organizatorem konkursu „e-Commerce Polska awards” jest Izba Gospodarki Elektronicznej. Misją Izby Gospodarki Elektronicznej jest rozwój polskiej branży cyfrowej poprzez współpracę, wymianę know-how, działania legislacyjne oraz silną i efektywną reprezentację wspólnych interesów w dialogu z instytucjami polskiej administracji rządowej, Unii Europejskiej oraz organizacjami pozarządowymi w kraju i na świecie.

Przeczytaj również: Jakub Gierszyński z Sephora dyrektorem e-Commerce roku 2022

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony