REKLAMARetail Trends_banner główny

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

Marketing

MARKETING

 

27 kwietnia 2017, 23:29wiadomoscihandlowe.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

3 kwietnia po trzech miesiącach milczenia telefon Niebieskiej Linii znów przyjmuje zgłoszenia. Działalność telefonicznej poradni prowadzonej przez Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie Niebieska Linia sfinansowała firma Avon. Przekazane pieniądze zapewnią poradni możliwość funkcjonowania do końca 2017 roku.

REKLAMAWebinarium DZP_belka w artykule_maj-czerwiec 2022

(materiały prasowe)

– Nie mogliśmy pozostać obojętni wobec zamknięcia poradni telefonicznej. Wierzymy, że dzięki temu wiele kobiet otrzyma potrzebne im wsparcie. Naszym celem jest nie tylko nagłaśnianie problemu przemocy domowej, ale również aktywne jej przeciwdziałanie, o co od lat walczymy w ramach projektu Avon kontra przemoc – mówi Barbara Goździkowska, general manager Avon Cosmetics Polska.

Działania realizowane w ramach kampanii społecznej i edukacyjnej Avon prowadzi w Polsce od 2008 roku. Finansowane są dzięki środkom pozyskanym ze sprzedaży produktów oznaczonych hasłem „Powiedz STOP Przemocy!”, dostępnych w katalogu Avon. Do tej pory w ramach akcji udało się zebrać 1,5 mln złotych.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony