REKLAMAJARS - baner główny (07-31.01.2020 r.)
Black Out zamiast Black Friday proponuje Deciem, właściciel The Ordinary

Black Out zamiast Black Friday proponuje Deciem, właściciel The Ordinary (fot. FB Deciem The Abnormal Beauty Company)

Deciem, właściciel marki produktów do pielęgnacji skóry The Ordinary, przeciwstawia się hiperkonsumpcjonizmowi i planuje wprowadzić własne zasady w Czarny Piątek - dzień słynnych sprzedaży. Wbrew trendom firma postanowiła zbojkotować ten dzień i 29 listopada zamyka wszystkie swoje sklepy stacjonarne.

REKLAMA

Szaleństwo listopadowych wyprzedaży 29 listopada niebawem ogarnie cały świat, ale marka pielęgnacyjna Deciem sprzeciwia się konsumpcyjnemu Czarnemu Piątkowi i zachęca konsumentów do robienia zakupów powoli. W tym celu udziela 23 proc. rabatu na wszystkie zamówienia online i w sklepach przez cały listopad z wyjątkiem dnia obniżek. Skąd taka decyzja?

Już samo miano „nienormalna firma kosmetyczna”, jakim promuje się firma zobowiązuje i zgodnie ze swoją nonkonformistyczną postawą zamknie również swoją stronę internetową i sklepy detaliczne. Za to Deciem po raz pierwszy zrobiła promocję obejmującą cały jej asortyment.

Poza tym marka wyraziła obawę o wpływ na środowisko, jaki Czarny piątek wywiera na planetę, więc opublikowała na swoim koncie na Instagramie informację:

Hiperkonsumpcjonizm stanowi jedno z największych zagrożeń dla planety, a błyskawiczna sprzedaż może często prowadzić do szybkich decyzji zakupowych, spowodowanych obawą przed wyprzedażą. Nie uważamy już, że Czarny piątek jest wydarzeniem przyjaznym dla ziemi lub dla konsumentów, dlatego postanowiliśmy zamknąć naszą stronę internetową i sklepy na chwilę nicości 29 listopada".

Jednak nie ma powodu do paniki. Aby osłodzić tę decyzję, Deciem będzie oferować 23 proc. zniżki na wszystkie swoje kultowe produkty do pielęgnacji skóry przez cały listopad. Chodzi o to, że zamiast spieszyć się, aby umieścić wszystko co zbędne i niezbędne w koszyku, zanim się wyprzeda, konsumenci mogą poświęcić czas na zbadanie oferty marki i upewnienie się, że kupują produkty odpowiednie dla ich skóry.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony