REKLAMAFBK 2020 - baner główny - 24.09.-19.11.2020
Nowe logo marki Joanna

Nowe logo marki Joanna (fot. materialy prasowe )

- Wykonaliśmy ich w ostatnim czasie dużo. Odmieniły naszą markę tak bardzo, że po raz drugi w 40-letniej historii Joanny postanowiliśmy wprowadzić nowe logo. Będzie proste i przejrzyste jak składy naszych nowych produktów. A jednocześnie nowoczesne i dynamiczne, jak zmiany, które zachodzą w marce Joanna - zapowiadają jej przedstawiciele.

REKLAMAEco&More belka w artykułach Perły (23-29.09.2020)

- Zaczynamy żyć bardziej świadomie, z poszanowaniem przyrody, ograniczamy ilość produktów, zwracamy uwagę na ich skład, zmieniamy dietę. Bo troska o środowisko, to przede wszystkim praca nad sobą, stopniowe eliminowanie złych nawyków i wypracowywanie nowych. Ten proces nigdy się nie kończy, ale ważny jest każdy, nawet najdrobniejszy gest. Nowe logo nie jest ukoronowaniem naszych proekologicznych działań. To raczej symbol nowego kierunku, w którym konsekwentnie będziemy podążać. Co już zrobiliśmy? - o zmianach w marce Joanna mówią jej przedstawiciele. 

1.    Ograniczamy ilość plastiku

W 2020 roku zmniejszamy zużycie plastiku o 4% oraz rezygnujemy z używania wszelkich nieekologicznych materiałów. Nasze odmienione butelki są przyjazne recyklingowi, a ich budowa umożliwia zużycie produktu do ostatniej kropli. Zmniejszyliśmy etykiety i zrezygnowaliśmy z opakowań w ciemnych kolorach, które utrudniają recykling.

2. Jesteśmy wege

W tym roku w drogeriach pojawiły się produkty do depilacji twarzy i ciała, czyli pierwsza wegańska linia Joanny. Plastry wykonane są w 100% ze składników naturalnych, a ich włóknina jest w pełni biodegradowalna. Wszystkie kosmetyki posiadają certyfikat Viva!  Niebawem w drogeriach pojawi się nasza kolejna nowa wegańska seria kosmetyków z certyfikatem Viva!, tym razem do pielęgnacji włosów. 

3. Promujemy naturalny styl i minimalizm

Nowoczesna gama kosmetyków do włosów kreuje niezwykle naturalne stylizacje. Zastosowaliśmy w niej innowacyjne składniki, które podkreślają naturalne piękno i dynamikę włosów. To także połączenie pielęgnacji i stylizacji włosów, dzięki czemu można zminimalizować ilość kupowanych i używanych kosmetyków. Dla środowiska mniej znaczy więcej.

4. Dbamy o dobry skład
Starannie selekcjonujemy skład naszych produktów, tak aby były nie tylko bezpieczne dla skóry i zdrowia, ale także dla środowiska. Używamy surowców pochodzących wyłącznie  od certyfikowanych dostawców i  tworzymy z nich proste, przejrzyste i skuteczne receptury, których bezpieczeństwo potwierdzają testy dermatologiczne. Na etapie produkcji kosmetyków konsekwentnie redukujemy ślad węglowy i emisję CO2. 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony