PRODUCENCI I MARKI

Marketing

TRENDY

 

14 lutego 2019, 12:25wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Estee Lauder wprowadziła usługę wirtualnego doradcy beauty o imieniu Liv

Estee Lauder wprowadziła usługę wirtualnego doradcy beauty o imieniu Liv (fot. Estee Lauder)

Estee Lauder stworzyła nowego wirtualnego doradcę ds. urody, znanego jako Liv.  W ten sposób oferuje konsumentom spersonalizowane doświadczenie dostępne dzięki urządzeniom z Asystentem Google.

Współpraca giganta kosmetycznego z gigantem technologicznym łączy linię produktów do pielęgnacji skóry Estee Lauder Night-time Expert z technologią sztucznej inteligencji firmy Google. Umożliwia ona konsumentom tej marki kosmetycznej testowanie, uczenie się i angażowanie w produkty, jak również ich zakup.

Rozpoczęcie współpracy z Estee Lauder i Google jest ekscytującym przykładem tego, jak odziały firmy Estee Lauder z Wielkiej Brytanii i Irlandii nieustannie dostosowują się do zmieniających się preferencji dzisiejszych konsumentów kosmetyków i oferują prawdziwie innowacyjne zakupy – powiedziała Lesley Crowther, wiceprezeska ds. Consumer Engagement & Retail z The Estee Lauder Companies UK & Ireland.

Indywidualne doświadczenie konsumenta to, zdaniem ekspertów rynku beauty, jeden z głównych trendów spersonalizowanej urody. Konsument coraz bardziej odchodzi od podejścia "jeden rozmiar dla wszystkich", natomiast preferuje produkty i usługi dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb i poszukuje personalizacji doświadczeń w swoim codziennym życiu.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony