wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Drogerie DM zamykają 2022 rok z 9 sklepami stacjonarnymi w Polsce

Drogerie DM zamykają 2022 rok z 9 sklepami stacjonarnymi w Polsce (fot. wiadomoscikosmetyczne.pl)

DM-drogerie markt zapowiadają otwarcie kolejnych swoich sklepów w Polsce. Wiadomo już, że nowe drogerie powstaną we Wrocławiu, a sieć planuje się rozwijać w pierwszej kolejności w południowo-zachodniej Polsce. Obecnie DM prowadzą w Polsce 9 stacjonarnych drogerii oraz sklep internetowy.

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

DM-drogerie markt poinformowały o swoich dalszych planach inwestycyjnych w Polsce. Wiadomo, że będą powstawały kolejne drogerie we Wrocławiu, gdzie mieści się siedziba firmy.

Od Wrocławia niemiecka sieć drogeryjna rozpoczęła inwestycje w Polsce. 21 kwietnia 2022 r. pierwsza drogeria dm została otwarta we wrocławskim parku handlowym Galaktyka.

Czytaj także: Pierwsza drogeria DM w Polsce. Nowoczesna, przyjazna rodzicom i dzieciom [GALERIA ZDJĘĆ]

Kolejne drogerie postawały w Jeleniej Górze, Lubaniu, Lesznie, Wodzisławiu Śląskim, Żorach, Krakowie, po raz drugi we Wrocławiu oraz w Myślenicach. Jak zapewniają przedstawiciele dm na przestrzeni najbliższych miesięcy pojawią się kolejne drogerie we Wrocławiu.

Obecnie DM-drogerie markt mają w Polsce 9 stacjonarnych drogerii oraz sklep internetowy. W Polsce zorganizowane jest także zaplecze logistyczne.  Z magazynu w Oporowie pod Wrocławiem  dostarczane są produkty do poszczególnych drogerii DM. Natomiast magazyn w miejscowości Wypędy pod Warszawą obsługuje sklep internetowy dm.pl.

To jeden z powodów, dla których dm w pierwszej kolejności będzie rozwijać się w rejonie Dolnego Śląska, czy nieco szerzej patrząc, południowo-zachodniej Polski.

Obecnie dm zatrudnia ponad 150 pracowników w Polsce. W najbliższym roku sieć planuje kolejne otwarcia oraz zwiększenie sprzedaży poprzez sklep online dm.pl i aplikację „Mój dm”.

Czytaj także: Drogerie DM mają już 9 sklepów w Polsce

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 9

 • 6
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~wlkp. 1 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Kiedy wreszcie Poznań i Wielkopolska???

  Edytowany: 5 miesięcy temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony