REKLAMATestowane przez WK

Drogerie Eva to największa ukraińska sieć drogeryjna. Oferuje ponad 3 tys. produktów z kategorii uroda i zdrowie uzupełnionych o artykuły gospodarstwa domowego. Z przedstawicielami sieci będzie można spotkać się w Sali Ukraińskiej podczas Retail Trends 2022 już 24 maja w Warszawie. Detalista poszukuje dostawców kosmetyków oraz producentów marek własnych.

REKLAMABeauty and the Future baner w artykule WK

Drogerie Eva po raz kolejny pojawią się w Warszawie na naszym konferencyjnym wydarzeniu. Przedstawiciele sieci gościli już na Forum Branży Kosmetycznej oraz Kongresie Rynku FMCG. Przyjeżdżają kolejny raz do Polski na Retail Trends 2022 łączące te dwie konferencje, by spotkać się z polskimi dostawcami.

Drogerie Eva są jedną z największych sieci drogeryjnych na Ukrainie. Firma RUSH LLC z siedzibą w mieście Dnipro, która zarządza siecią ponad 1000 sklepów perfumeryjnych i kosmetycznych pod szyldem Eva na Ukrainie, codziennie aktualizuje listę działających sklepów w zależności od sytuacji w regionach.

Mimo trudnej sytuacji w kraju, detalista starał się utrzymać działalność sklepów tam, gdzie to było możliwe, W marcu tego roku czynnych pozostawało około 700 placówek.

Firma LLC RUSH została założona w 2002 roku. Posiada 52 marki własne w takich kategoriach jak: artykuły gospodarstwa domowego, perfumy, kosmetyki, biżuteria, artykuły higieny osobistej, akcesoria, bielizna i artykuły dziecięce. Personel sieci liczy około 14 tys. osób.

Sala Ukraińska – platforma do rozmów i biznesu

Sala Ukraińska na Retail Trends 2022 to platforma łącząca polskich producentów i dystrybutorów produktów szybko zbywalnych z ukraińskimi detalistami.

To doskonała okazja dla polskich firm do zaprezentowania nowości w swojej ofercie oraz możliwość sprawdzenia jakie jest największe zapotrzebowanie na rynku ukraińskim. W jaki sposób można dostarczyć swoje towary na Ukrainę i jak zabezpieczyć swoje transakcje.

Formuła Retail Trends 2022 zakłada stworzenie otwartej społeczności i miejsca, gdzie branże FMCG oraz kosmetyczna będą mogły podzielić się doświadczeniami oraz czerpać inspiracje.

Sala dedykowana ukraińskim detalistom zapewni przestrzeń do rozmowy, spotkań i dyskusji między uczestnikami, prelegentami oraz firmami, które zdecydują się na udział w wydarzeniu.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony