REKLAMAPolpak Packaging - banner główny - 07.06. - 21.06

(fot. materiały prasowe)

„Oszczędzanie mamy w Naturze” – w drogeriach Natura, na regale oznaczonym takim hasłem, pojawiać się będą najlepsze oferty promocyjne. Ekspozycja będzie zmieniana raz w miesiącu.

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

Sieć Drogerie Natura  rozpoczyna nową, cykliczną akcję promocyjną „Oszczędzanie mamy w Naturze”., która jest prowadzona w sklepach stacjonarnych i w e-drogerii sieci.

Za hasłem „Oszczędzanie mamy w Naturze” kryją się najlepsze okazje, jakie są dostępne w aktualnej ofercie drogerii. Dotyczą one każdej kategorii – od sprzątania, przez pielęgnację ciała i włosów do pielęgnacji twarzy.  

W stacjonarnych drogeriach produkty biorące udział w akcji będą promowane na regale z jej hasłem, w oznaczonej na żółto strefie z symbolem świnki skarbonki. Regał znajduje się najczęściej przy wejściu do drogerii Natura

Jak informuje sieć Natura, wszystkie materiały POS związane z promocją akcji zostały wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu.  

W e-sklepie na drogerienatura.pl oferty promocyjne zostały również umieszczone w specjalnej strefie. Przenosi do niej ze strony głównej baner z hasłem akcji.

Drogerie Natura to jedna z najdłużej działających na polskim rynku sieci drogeryjnych, zarządzana przez spółkę Natura Sp. z o.o., a od 2014 r. będąca częścią Grupy Pelion – największej firmy działającej w sektorze ochrony zdrowia w Polsce, do której należy także sieć aptek DOZ. 

Pierwsze drogerie pod szyldem Natura ruszyły w Warszawie w 1997 r. Obecnie sieć posiada 265 placówek, w których zatrudnia ponad tysiąc pracowników. Natura działa także w e-commerce, ma własny sklep internetowy drogerienatura.pl i na rozwój kanału online spółka kładzie obecnie największy nacisk.

Czytaj także: Drogerie Natura w lutym startują z nową odsłoną e-sklepu

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony