REKLAMA

Irina Nowochatko-Kowalczyk

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Drogeryjno-apteczna sieć Aversi Pharma z Gruzji ma ponad 200 placówek. Teraz szuka dostawców kosmetyków z Polski

Drogeryjno-apteczna sieć Aversi Pharma z Gruzji ma ponad 200 placówek. Teraz szuka dostawców kosmetyków z Polski (fot. aversi.ge )

Aversi-Pharma z siedzibą w Tbilisi to jedna z najbardziej znanych sieci z branży kosmetyczno-farmaceutycznej. Detalista chce poszerzyć ofertę o produkty z Polski i Unii Europejskiej i zobaczyć, co polskie firmy mają do zaoferowania.  Już 3 października menedżerowie sieci spotkają się z polskimi producentami na Forum Branży Kosmetycznej. 

REKLAMA

W październiku tego roku przedstawiciele tej firmy przyjadą do Warszawy, gdzie spotkają się z producentami i dystrybutorami kosmetyków. Jak powiedziała Vera Varduashvili, import manager of non-drugs & special cosmetics for pharmacy Aversi-Pharma, konsumentów w Gruzji charakteryzuje duża siła nabywcza, wyrafinowany gust i umiejętność skoncentrowania się na jakości produktu.

Staramy się zaskakiwać naszych klientów nowościami. Szczególną uwagę przywiązujemy do marek europejskich, ponieważ popyt na nie jest zawsze wysoki. Forum Branży Kosmetycznej daje możliwość zapoznania się z nowościami, przetestowania produktów i przekazania ich naszym klientom. Nasza wizyta posłuży właśnie tym celom aby zapoznać się z nowościami i poszerzyć ofertę na rynku gruzińskim – wyjaśnia Vera Varduashvili.

Aversi-Pharma z siedzibą w Tbilisi działa na rynku gruzińskim od 25 lat. To jedna z najbardziej znanych sieci z branży kosmetyczno-farmaceutycznej. Według informacji zawartej na stronie spółki, obecnie tylko w samej stolicy tego kraju działa 109 placówek pod szyldem Aversi, pozostałe 132 działają na rynkach regionalnych. Jednym z projektów realizowanych przez firmę jest sieć klinik działających pod szyldem Klinika Aversi. W 2012 roku placówki otrzymały niemieckiej firmy TÜV SÜD certyfikat jakości ISO.

Już 3 października w warszawskim hotelu Sofitel Warsaw Victoria odbędzie się VII Forum Branży Kosmetycznej - najważniejsza konferencja B2B dla dostawców produktów i usług poświęcona wydarzeniom i trendom zachodzącym w branży kosmetycznej.

Forum Branży Kosmetycznej to platforma biznesowa od wielu lat kojarząca ze sobą kluczowych graczy wpływających na rozwój rynku: producentów, importerów i dystrybutorów kosmetyków i chemii gospodarczej, menedżerów i kupców odpowiadających za zamówienia do sieci handlowych i największych firm dystrybucyjnych w Polsce i na świecie, dostawców usług i rozwiązań dla branży kosmetycznej i handlu.

>> Kliknij, aby zarejestrować się na Forum Branży Kosmetycznej 2019 <<

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony