REKLAMAFBK 2020 - baner główny - 24.09.-19.11.2020
W zeszłym roku udało się zebrać 5 milionów złotych w postaci dostępnych w sieci produktów. Trafiły one do 250 organizacji w całej Polsce

W zeszłym roku udało się zebrać 5 milionów złotych w postaci dostępnych w sieci produktów. Trafiły one do 250 organizacji w całej Polsce (fot. mat.prasowe/Rossmann)

Trwa czwarta edycja programu „Pomagamy jak umiemy”. Od 13 marca klubowicze Rossmanna mogą wybierać organizację z całej Polski, której chcą przekazać zbierane podczas zakupów punkty. Pod koniec roku Rossmann zamieni te punkty na produkty warte 3,5 mln zł. Trafią one do 157 instytucji charytatywnych w kraju.

REKLAMA

Tradycyjnie na początku roku pracownicy Rossmanna wskazali organizacje w swoich regionach, którym ich zdaniem warto pomóc. Są to m.in. domy dziecka, samotnej matki, hospicja czy schroniska dla zwierząt. Od 13 marca na stronie rossmann.pl/pomagamy jest dostępna lista wszystkich organizacji biorących udział w tegorocznej, czwartej już edycji akcji „Pomagamy jak umiemy”.

Już od początku roku klienci, pokazując podczas zakupów aplikację Rossmann PL zbierali na swoich kontach punkty. Teraz będą już mogli wybrać jedną z instytucji np. ze swojego regionu, albo z innej części Polski, której pod koniec naszej akcji przekażą zgromadzane punkty. Rossmann zamieni te punkty na produkty: pieluchy, środki czystości, karmę. Na wybór organizacji charytatywnych klienci mają czas do 3 kwietnia.

Jeśli ktoś przystąpi do Klubu Rossmann po 13 marca – nic straconego: będzie miał pełne 3 tygodnie na to, by wybrać „swoją” organizację. Jeśli klubowicz nie zdecyduje się na żadną konkretną instytucję, jego punkty przekażemy jednej z organizacji z regionu, w którym najczęściej robi on zakupy.

Im więcej osób wybierze daną instytucję, tym większą darowiznę ona otrzyma. 31 października zostanie zakończone zbieranie punktów. Wtedy zostaną podane informacje jakie kwoty przypadły na poszczególne instytucje. Potem zostaną one zamienione na dostępne w drogeriach sieci produkty. Rossmann planuje, że do końca tego roku wszystkie organizacje dostaną wybrane wcześniej przez siebie produkty.

W zeszłorocznej edycji tylko w województwie mazowieckim kosmetyki, artykuły higieniczne, chemia czy karma dla zwierząt trafiły do 36 instytucji z Warszawy i okolic otrzymując wsparcie za prawie 1 mln złotych. Ogółem zebrano 5 mln zł, które wspomogły 250 organizacji w całej Polsce.

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~A 1 6 miesięcy temuocena: 100% 

    Szczytny cel ale niech Rossmann lepiej zadba o swoich pracowników i ich bezpieczeństwo. Dzięki ludziom ich obroty rosną a nawet maseczek, rękawiczek i płynów dezynfekujących nie potrafią pracownikom zapewnić. WSTYD!!!

    Edytowany: 6 miesięcy temu

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony