WYDARZENIA I PREMIERY

 

14 września 2017, 15:51wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
fot.facebook.com/FPFFGdynia/

fot.facebook.com/FPFFGdynia/

Wizażystki marki Dr Irena Eris zatroszczą się o makijaże gwiazd podczas finałowej gali 42. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. W specjalnie przygotowanej przez markę strefie piękna, w ręce konsultantek będą też mogli oddać się festiwalowi goście. 

Przez cały czas trwania festiwalu, czyli w dniach 18 – 23 września, na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni czynna będzie specjalnie przygotowana przez markę Dr Irena Eris Strefa Piękna. Konsultantki marki, w przerwach między projekcjami, będą tu czekały na uczestników festiwalu.

Natomiast w dzień finałowej gali, wizażystki marki zatroszczą się o makijaże gwiazd. Dr Irena Eris jest bowiem odpowiedzialna za ich przygotowanie do występu na czerwonym dywanie podczas 42. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni.
 

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony